image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi VIP Servisler Nelerdir?

İngiltere’den yapılan vize başvurularında da Türkiye’den yapılan başvurularda da kullanılabilmekte olan çeşitli hızlandırılmış/öncelikli servisler de denilen İngiltere vizesi VIP servisler bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının hızlandırılmış olarak yapılabilmesi ve öncelikli olarak değerlendirilebilmesi mümkündür. Bunun için Hızlandırılmış/Öncelikli Servislerden yararlanarak başvurular gerçekleştirilebilecektir. Bu servisler Türkiye’de farklı, İngiltere’de farklıdır.

Hızlandırılmış/Öncelikli Servisler, Türkiye’de farklı, İngiltere’de farklı olup Türkiye’den yapılan başvurularda kullanılan servisler; Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service), Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service), Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service), Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) vb.dir.

İngiltere’den yapılan başvurularda ise kullanılabilen öncelikli servisler ise; Öncelikli Servis (Premium Service) ve Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service)’tir.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1986 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular