image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service)

Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service), randevusu daha erken bir tarihte olup randevunun kaçması ya da randevu tarihinden daha önceki bir tarihte başvuru yapılması gereken durumlarda başvuru yapılabilmesini sağlayan bir başvuru hizmetidir.

walk-in service

İngiltere vizesi başvurusu için alınan randevu tarihinden daha önce ya da daha sonraki bir tarihte başvuru yapılabilmesini sağlayan başvuru hizmeti Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service)’dir. Bu servis, başvuru merkezlerinden yalnızca hafta içi 08:30 ile 15:30 arasında alınabilir. Bu da diğer başvuru servisleri gibi vize harcına ek olarak bir ücret ödenerek yararlanılabilen bir başvuru servisidir.

Türkiye’de bulunan tüm İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden bu vize başvuru servisi alınabilmektedir. Yani İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya’da bulunan başvuru merkezlerinden herhangi birinden bu servis ile birlikte vize başvurusu yapılabilir. Başvurusunda Randevusuz Giriş Servisi’nden yararlanmak isteyen başvuru sahiplerine uzmanlarımız bu servislerle ilgili prosedürlerin tamamlanmasında belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesinin sağlanması gibi işlemlerde olduğu üzere profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine 2006 yılından bu yana hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5760 defa görüntülendi