image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Hakkımızda

Engin Group bünyesinde faaliyet gösteren ve İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere ve Türkiye ofisleri ile başvuru sahiplerine İngiltere vizesi danışmanlığı vermekte olan Londra merkezli bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye'de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, Ankara Antlaşması Vizesiİngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtirazlar alanında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Engin Group bünyesinde faaliyet gösteren CSS Legal, İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları uzmanı olan tecrübeli kadrosu ile vize ve göçmenlikle ilgili her türlü konuda başvuru sahiplerine yardımcı olmakta ve başvurularının eksiksiz ve hatasız olmasını sağlamak üzere profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

2006 yılından günümüze kadar binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının vize almasını, İngiltere’de kalma izninin uzatılmasını ve ret kararlarına itiraz edilerek sonucun olumluya çevrilmesini sağlayan firmamız alanında lider konumunu yıllardır devam ettirmektedir.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak vize başvuruları, İngiltere’den yapılacak olan uzatma, sürekli oturum ve vatandaşlık başvuruları ile retlere itiraz başvurularının oldukça karmaşık olduğu bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca sahte belge, yalan beyan vb. hallerde başvuru sahipleri 10 yıl İngiltere vizesine başvuru yasağı gibi yaptırımlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına yararlı olacaktır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Başvuru sahipleri, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları uzmanlarımızla başvurularını yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirler. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçilebilir.

Bu sayfa 30709 defa görüntülendi