image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Mülakat Soruları Nelerdir?

İngiltere vizesi mülakat sorularının neler olabileceği hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin başvuru işlemleri firmamız uzmanlarıyla gerçekleştirilirken en çok merak ettiği hususlardan biri İngiltere Konsolosluğunun mülakata çağırıp çağırmayacağı ve çağırırsa ne tür sorular soracağıdır. Tüm İngiltere vizesi başvurularında mülakat şartı olmayıp genellikle İngiltere Konsolosluğunun gidiş amacıyla vize türünün tam uyuşmadığını düşündüğü, yeteri kadar ikna edici görünmeyen başvurularda başvuru sahipleri mülakata çağrılmaktadır. Ancak mülakata çağrılmak başvuru sahiplerini vize reddi alınacağı şeklinde olumsuz düşünmeye sevk etmemelidir. Bu mülakat yalnızca başvurudaki hususların netleşebilmesi için talep ediliyor olabilir.

Mülakatı yapan kişi başvuru sahibine neden İngiltere’ye gitmek istediği, neden gitmek istediği şehri seçtiği, maddi kaynaklarının yeterli olup olmadığı, eğitim geçmişi, geri dönüp dönmeyeceği gibi konularda çeşitli sorular soracaktır. Bu soruların neler olabileceğine dair detaylı bilgi başvuru işlemleri esnasında CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından alınabilecektir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 14146 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular