image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Profilo AVM'de Midir?

İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu Profilo AVM'de bulunmamakta İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için öncelikle en az İngiltere’de kalacak süreyi kapsayacak şekilde bir pasaport çıkartılması gerekir. Pasaport yoksa çıkartılmasının ardından başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün CSS Legal uzmanlarınca belirlenmesidir. Kişinin gidiş amacıyla başvuru yapacağı vize türünün bire bir örtüşmesi vize alabilmek için oldukça önem taşır. Başvuruda vizenin şartlarının sağlandığını gösteren bazı belgelerin başvuru dosyasında sunulması gerekir. Başvuru dosyası hazırlandıktan sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir. Başvuru merkezine dosya teslim edilirken biyometrik bilgiler de teslim edilmelidir. İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapabilmek yani başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri teslim etmek için uzmanlarımız tarafından randevu alınması gerekir. CSS Legal uzmanları vize için gerekli evrakların toplanması, evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanında vize randevusu alınmasını da sağlamaktadır.

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki buradan yapılacak başvurularda da yukarıdaki prosedür uygulanır. İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu Profilo AVM'de bulunmamakta vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Başvurular da bu başvuru merkezinden uzmanlarımızca alınacak randevuya katılarak yapılabilecektir. Randevu alınmasından dosya hazırlığına kadar her tür vize işlemiyle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 13670 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular