image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service)

Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvuru/vize ücretine dâhil edilen ek bir ücret ile ödenebilen ve 24 saat içerisinde sonuç alınmasını sağlayan bir İngiltere vizesi başvurusu hizmetidir.

Ekstra Öncelikli Servis, başvuru yapıldıktan 24 saat sonra vize sonucu alınmasını sağlayan ve yalnızca Türkiye’de oturum izni olan kişilerin yararlanabileceği bir vize başvurusu hizmetidir. Yani Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gibi Türkiye’de oturumu olan yabancıların da bu servisten yararlanabilmesi mümkündür. Bu servisin amacı; vize başvurusunun 24 saatte sonuçlanmasıdır ama bazı durumlarda başvurunun 24 saat içerisinde sonuçlandırılması her zaman mümkün olamayabilir.

Vize/başvuru ücretine ek bir ücret ödenerek yararlanılabilen bu servis yalnızca İstanbul’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. Bu servis hafta içi saat 08:30 ile 09:30 arasında İstanbul’daki vize başvuru merkezinden alınabilir. Yalnızca İstanbul’dan yapılan İngiltere vizesi başvurularında kullanılabilen bu başvuru servisi yalnızca İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabiliyor. Yani bu vizeler dışındaki başvurularda bu servis kullanılamayacaktır.

Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ile ilgili bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri; bu servisin kullanılmasının vize başvurusunun olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmediğidir. Yani bu servis başvurunun sonucunu garanti altına almamakta, yalnızca başvurunun 24 saat kadar kısa bir zamanda sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

ekstra öncelikli servis

Ekstra Öncelikli Servisin kullanılması halinde parmak izi alındıktan sonra harcın iadesinin mümkün olmadığı unutulmamalıdır. Ayrıca vize reddedilirse dahi bu servisin ücreti geri ödenmeyecektir. Bu nedenle titizlikle hazırlanmış, eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapılması maddi kayba uğramamak adına çok önem taşır. Titizlikle hazırlanacak olan ve başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek profesyonel danışmanlık alabilirler. Firmamız uzmanları başvuru dosyasının hazırlığı, tercüme ettirilmesi, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanında öncelikli servis randevusunun alınması hususunda da profesyonel destek sağlayacaktır.

Bu başvuru servisi ile ilgili son olarak belirtmemiz gerekirse; olumsuz bir göçmenlik geçmişi olan başvuru sahiplerinin bu servisi kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 8013 defa görüntülendi