image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service)

Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service), İngiltere vizesi başvurusu yapıldıktan vize sonuçlanıncaya kadarki sürede pasaportun İngiltere Vize Başvuru Merkezinde incelenmesinin ve tamamının fotokopisinin alınmasının ardından geri alınarak başvuru sahibinde kalmasını sağlayan bir servistir.

passback service

İngiltere’ye gitmek üzere başvuru yapacak olan başvuru sahipleri eğer İngiltere vizesi sonucu açıklanıncaya kadar başka bir yere seyahat edecekse ve dolayısıyla pasaportunu vize başvurusu esnasında teslim etmemesi gerekiyorsa Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service)’nden yararlanabilir. Kişi vize başvurusunu yaptığı esnada pasaportu bir İngiltere Vize Başvuru Merkezi görevlisi tarafından incelenir ve tamamının bir fotokopisi alınır. Ancak başvuru sahibinin seyahatini yapıp geri döndükten sonra vizesinin basılabilmesi için pasaportunu başvuru merkezine teslim etmesi gerekir. Başvuru sahibi kendisinden pasaportun istenmesinin ardından 4 hafta içerisinde pasaportunu teslim etmelidir. Pasaportun istenmesinden itibaren 6 haftaya kadar geri vermeyen başvuru sahipleri ise vize reddi alabilirler.

Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service)’nden başvuru ücretine ek bir ücret ödenerek yararlanılabilmektedir ve bu ücret iade edilmemektedir. Yani başvuru sonucu olumsuz da olsa vize harcı gibi yararlanılan diğer hizmetlerin de geri ödemesi yapılmamaktadır. O nedenle CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvuru yapmak başvuru sahiplerini pek çok maddi zarardan koruyacaktır.

Bu başvuru hizmeti, Türkiye’de bulunan tüm İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden alınabilmektedir. Bu bağlamda İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa’da bulunan başvuru merkezlerinden alınarak başvuru gerçekleştirilebilir. Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerde olduğu üzere bu servisin alınmasında da uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanmaktadır.

Bu servis ile ilgili son olarak belirtmemiz gereken bir husus daha bulunmaktadır; bu başvuru hizmetinden Öncelikli Servis veya Ekstra Öncelikli Servis’ten yararlanan başvuru sahipleri yararlanamamaktadır. Çünkü Öncelikli Servis 5 iş günü, Ekstra Öncelikli Servis ise 24 saat içerisinde sonuç alınmasını sağlayan servislerdir. O nedenle bu servisleri alan kişiler Pasaport Teslimatı Servisi’ni alamamaktadır.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4492 defa görüntülendi