image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’den Yapılan Başvurular için Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service)

İngiltere’den yapılan İngiltere vizesi uzatma ve yerleşim (sürekli oturum) başvuruları için Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service) kullanarak Öncelikli Servis Merkezine gitmeye gerek olmaksızın başvuru yapabilmek ve aynı gün içinde sonuç alabilmek mümkündür.

Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service), İngiltere’den yapılan uzatma ve yerleşim (sürekli oturum) başvuruları için kullanılabilen ve Öncelikli Servis Merkezine gitmeye gerek olmaksızın başvuru yaparak aynı gün içinde sonuç alabilmeyi mümkün kılan bir servistir. Bu servisi alan kişilere bir kurye gelerek daha önceden hazırlanmış olan ve eksiksiz olması gereken form ve belgelerini almaktadır. Ayrıca Öncelikli Servis Merkezi görevlilerinden biri parmak izi, fotoğraf ve imzadan oluşan biyometrik bilgileri almak için gelecektir. Ek ücret ödenerek yararlanılabilen bu servisin sonucu genellikle 24 saat içerisinde belli olmaktadır. Başvuru sahibi, istediği yer ve zamanı kendisi belirleyebilmektedir. Kişi öğlen saat 12:00 - 15:00 aralığında Pazartesi ile Cuma günleri aralığında kendisine uygun bir zamanı seçebilmektedir.

Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service)’ten yararlanabilmek için uygun şartlara sahip olmak gerekir. Her vize ve göçmenlik başvurusu için bu hizmetten yararlanılamamaktadır. Daha önce de bahsedildiği üzere yalnızca sürekli oturum izni başvurularında ve vize uzatma başvurularında bu servisten yararlanılabilmekte, diğer vize ve göçmenlik başvurularında kullanılamamaktadır. İngiltere’de hâlihazırda bir İngiltere vizesi ile bulunan kişiler hızlandırılmış başvuru yapabilmek için bu servisten yararlanıp yararlanamayacakları hakkında detaylı bilgi almak ve başvurularını gerçekleştirmek için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

super premium service

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2942 defa görüntülendi