image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Siyasi Oturum İzni Alınması Mümkün Müdür?

İngiltere siyasi oturum izni veya iltica hakkı, iç savaş, terör vb. sebeplerden dolayı İngiltere’den ya da İngiltere dışında bulunan İngiltere temsilciliklerine siyasi sığınma talebi yapılması ile alınabilmektedir.

İngiltere siyasi oturum izni veya siyasi sığınma (iltica) kişilerin savaş, iç savaş, terör vb. sebepler ile talep edilebilmektedir. Siyasi sığınma hakkı talebinde bulunulabilmesi için başvuru sahibinin dini, ırkı, milleti, siyasi görüşü vb. sebepler yüzünden kendi ülkesinde can güvenliğinin olmadığını ve kendi ülkesinde herhangi bir koruma statüsü alamadığını göstermek durumundadır. Hangi durumlarda iltica talebinde bulunulabildiği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere siyasi oturum izni başvuruları, İngiltere’de bulunuyorken İçişleri Bakanlığına ya da İngiltere dışındaki ülkelerde bulunan İngiltere temsilciliklerine yapılabilmektedir. Siyasi sığınma başvurularının nasıl yapılabileceği hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sığınma hakkı söz konusu olduğunda bahsedilebilecek bir diğer husus İngiltere Aile Birleşimi Vizesidir. Bu vize türüne İngiltere’de mülteci statüsüyle veya insani sığınma hakkı ile bulunan kişilerin aile üyeleri başvurabilmektedir. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde mevzubahis aile üyeleri de İngiltere’ye gelebilmektedir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi sahipleri İngiltere’de mülteci statüsü ile bulunan kişinin vizesi süresince İngiltere’de bulunabilmektedir. Bu vize türü hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere siyasi oturum izni, iltica hakkı, İngiltere vizesi başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 10709 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular