image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Öncelikli Servis (Priority Visa Service)

Öncelikli Servis (Priority Visa Service),Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurusunun normal şartlarda açıklanma süresinden çok daha kısa sürede açıklanabilmesi için ekstra ücret ödenerek yararlanılabilecek servislerden biridir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alınabilen Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vize/başvuru ücretine ek bir ücret ödenerek satın alınabilen ve normalde 15 iş gününde açıklanan başvurulardan 5 iş günü içerisinde sonuç alınmasını sağlayan bir başvuru servisidir. Bu servis başvurunun olumlu sonuçlanacağını garantilemez 5 gün içerisinde sonuçlanmasını garantiler. Dolayısıyla vize reddi alan başvuru sahiplerinin vize harcı yanında bu servis için ödeyeceği meblağ da geri ödenmeyecektir. Bu nedenle maddi kayba uğramamak adına prosedürlere uygun ve titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Bunun için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek profesyonel destek alarak başvuruyu gerçekleştirmek yararlı olacaktır.

Hızlandırılmış/acil İngiltere vizesi başvurusu yapılmasını sağlayan bu servis, Türkiye’deki tüm başvuru merkezlerinden alınabilmektedir. Yani başvuru sahibi İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya, Adana illerinde yer alan başvuru merkezlerinin hangisinden başvurusunu yapmak istiyorsa randevusunda bu servisten de yararlanabilecektir. Başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştiren kişilerin Öncelikli Servis randevusu uzmanlarımız tarafından ayarlanarak hızlandırılmış/acil başvuru yapılması sağlanacaktır.

Öncelikli Servis, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi (Yerleşim başvurularında Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis ile hızlandırılmış başvuru yapılabilir.), AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi türlerinde kullanılamamakla birlikte bir İngiliz Milletler Topluluğu (Commonwealth) ülkesine, İngiliz Denizaşırı Toprakları (British Overseas Territory)’ndaki bir ülkeye ve İngiltere’ye bağımlı olan the Channel Islands and the Isle of Man’e gitmek üzere yapılan başvurularda kullanılamamaktadır. Bu vize türleri dışındaki tüm vize başvurularında bu hizmetten yararlanılarak 5 iş günü kadar kısa bir sürede başvuru sonucu alınabilmektedir.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bu servis ile başvuru yapabilmektedir. Bu servisi alan bu vize türlerinin başvuru sahipleri 3 hafta (15 iş günü) başvuru sonucunu beklemeden 5 iş günü içinde başvurularının değerlendirilmesini sağlayabilirler. İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinden birine başvuru yapacak olan başvuru sahipleri ise Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) hizmetinden yararlanabilirler.

öncelikli servis

Vize reddi almış, İngiltere’den sınır dışı edilmiş, vize süresini aşmış, bir suç işlemiş ve bu suçtan dolayı sorgu, tutuklanma, hüküm giyme gibi herhangi bir işleme tabi olmuş ve bu sayılanlara benzer durumlarda olan başvuru sahiplerinin bu servisten yararlanması tavsiye edilmemektedir. Burada sayılan durumlar ve bunlara benzer durumdaki başvuru sahipleri Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanıp kullanamayacakları hususu hakkında yardım almak üzere CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 12987 defa görüntülendi