image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Çalışma İzni Nasıl Alınır?

"İngiltere'de çalışma izni nasıl alınır?" sorusunun cevabı çalışma izni sunan vize türlerinden birisinin elde edilmesiyle veya İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusunda bulunarak şeklindedir.

"İngiltere'de çalışma izni nasıl alınır?" sorusunun ilk cevabı, İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusunda bulunaraktır. İngiltere İş Vizesi kapsamındaki vizeler vize sahiplerine İngiltere'de belirli bir işveren adına çalışabilme hakkı sunmaktadır. Çoğu çalışma kapsamlı vize başvurusunun tamamlanabilmesi için başvuru dosyasında bulunması gereken ve sadece İngiltere'de bulunan bazı işverenler tarafından çıkartılabilecek olan Sponsorluk Sertifikası bu noktada belirleyicidir. İş vizesi türlerinin çoğu yalnızca bu sertifikayı çıkartan işveren için çalışılmasına olanak tanımaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, bu vizelerin sundukları haklar ve sahip oldukları kısıtlamalar hakkında CSS Legal uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere'de çalışma izni nasıl alınır?" sorusunun ikinci cevabı, çalışma izni de sunan İngiltere vizesi türlerinden birisinin alınması iledir. Örneğin, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamında yer alan vizelerin çoğu vize sahiplerine çalışma hakkı tanımaktadırlar. Bu vize türlerine yapılan başvurular İngiltere'de sürekli oturum izni ile veya İngiltere vatandaşı olarak bulunan eş, nişanlı, ebeveyn vb. yakınlar aracılığı ile İngiltere'ye yerleşme amaçlı verilmekte olduklarından dolayı vize sahiplerine çalışma hakkı tanımaktadırlar. Yerleşim kapsamlı vizelere yapılan başvurular sadece çalışmak amacıyla yapılamazlar.

Kişilerin İngiltere'de kendi işlerini kurmayı amaçlıyor olmaları durumunda başvurabilecekleri vize türleri de mevcuttur. Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi alındıkları takdirde vize sahiplerine İngiltere'de kendi işlerini kurma hakkı tanımaktadırlar. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile görüşebilir, “İngiltere'de çalışma izni nasıl alınır?” öğrenebilir, İngiltere Çalışma/İş Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizeleri, vize başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 15144 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular