image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Kıbrıs Lefkoşa dan İngiltere Vizesi Başvurusu Yapılabiliyor Mu?

Kıbrıs Lefkoşa’dan İngiltere vizesi başvurusunu yalnızca Kıbrıs vatandaşı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yapabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusunu Kıbrıs Lefkoşa’dan yapmak isteyen başvuru sahipleri bilmelidir ki; yalnızca Kıbrıs vatandaşı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları buradan başvuru yapabilmektedir. Kıbrıs'tan İngiltere vizesi başvuruları orada bulunan İngiliz Yüksek Komiserliği ofisine doğrudan yapılamamakta ve başvurular Merit Lefkoşa Otel’de bulunan Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla alınmaktadır. Kıbrıs’tan yapılan başvurularda da olumlu sonuç alabilmek için İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Yani başvuru yapılması gereken vize türünün saptanmasının ardından gerekli belgeler toplanıp, tercüme edilmesi gerekenler yeminli tercüman tarafından tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, varsa harç ve ödemeler yapılıp, gerekliyse öncelikli veya hızlandırılmış servis alınıp, başvuru merkezinden randevu alınarak başvuru dosyasıyla birlikte biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Kıbrıs vatandaşlığı bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerine uzmanlarımızın sağlayacakları profesyonel destek ile İngiltere vizesi başvurularını gerçekleştirebilirler. Detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzman danışmanlarıyla irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 18220 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular