image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service)

Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), yalnızca İngiltere Vize Başvuru Merkezinin mesai saatleri içerisinde yapılabilen İngiltere vizesi başvurularını ek bir ücret ödeyerek mesai saatlerinin dışında yapabilmeyi sağlayan bir başvuru sistemidir.

prime time appointment service

İngiltere vizesi başvuruları, normal şartlarda yalnızca İngiltere Vize Başvuru Merkezinin mesai saatleri içerisinde yapılabilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınması ve randevuya gidilmesi ile gerçekleştirilebilmektedir. Ancak Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) ile başvuru sahipleri normal çalışma saatlerinin dışında da İngiltere vizesi başvurusu yapabilmektedir. Bu servis, başvuru sahiplerinin ekstra bir ücret ödeyerek yararlanabileceği bir servistir. 

Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi yalnızca Ankara, İzmir ve İstanbul’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden alınarak İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmektedir. Bu servis, Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları dışındaki tüm vize başvuruları için kullanılabilmektedir.

Vize başvurusunu CSS Legal danışmanlarıyla yapan başvuru sahiplerine uzman danışmanlarınız bu servis ile vize randevusu alabilmeleri için de yardımcı olacaklardır. Yani tüm başvuru işlemlerinde olduğu gibi başvuru sahiplerinin randevusunun alınması işlemini de uzmanlarımız gerçekleştirerek vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4045 defa görüntülendi