image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service)

Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service), yalnızca yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları için kullanılabilen ve vize/başvuru ücretine ek bir ücret ödenerek faydalanılabilen bir hizmettir.

Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerine yapılan başvurularda kullanılabilen bir hızlandırılmış/acil başvuru hizmetidir. Vize/başvuru ücretine ek bir ücret ödenerek alınabilen bu servis, normalde 12 hafta (90 gün) içerisinde değerlendirilen yerleşim kapsamlı başvuruların 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlamaktadır.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türlerinden Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi, Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi, Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi, Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi, Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) başvurularında Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) hizmetinden yararlanılabilir. Ancak İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ve AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurularında bu servisten yararlanılamamaktadır.

yerleşim vizesi için öncelikli servis

Bu servisin ücreti, vize harcında da olduğu üzere başvuru sahibinin vize reddi alması halinde geri iade edilmemektedir. Dolayısıyla bu servis kullanılacaksa iyi hazırlanmış bir dosyayla ve profesyonel destek alarak başvuruyu gerçekleştirmek yararlı olacaktır. Yerleşim kapsamlı başvuru sonucunu hızlı bir şekilde almak isteyen ya da alması gereken başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek hızlandırılmış/acil başvurularla ilgili detaylı bilgi alarak başvurularını yapabilirler. Uzmanlarımız tüm diğer vize işlemlerinde olduğu gibi öncelikli servis randevusunun alınması için de gerekli profesyonel desteği sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4229 defa görüntülendi