image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’den Yapılan Uzatma ve Yerleşim Başvuruları için Öncelikli Servis (Premium Service)

İngiltere’den yapılan İngiltere vizesi uzatma ve yerleşim (sürekli oturum) başvuruları için Öncelikli Servis (Premium Service) kullanarak aynı gün içinde sonuç alabilmek mümkündür.

İngiltere’den yapılan uzatma ve yerleşim (sürekli oturum) başvuruları için Öncelikli Servis (Premium Service) kullanarak aynı gün içinde sonuç alınabilir. Bu servisi kullanmaksızın başvuruların sonuçlanması 6 aya kadar hatta bazı durumlarda daha da uzun sürebilmektedir. Oysa bu servisi kullanarak getirilmesi gereken tüm evraklar tamsa aynı gün içinde sonuç alabilmek mümkündür.

Birleşik Krallık’tan yapılan vize uzatma ve sürekli oturum başvurularında kullanılan Öncelikli Servis (Premium Service) de Türkiye’deki başvurularda kullanılabilen Öncelikli Servis (Priority Visa Service) gibi ekstra bir ücret ödenerek yararlanılabilen bir servistir. Bu servis ile başvuru yapabilmek için Öncelikli Servis Merkezlerinden biri seçilerek bir randevu alınması gerekir.

premium service

Bu servisten yararlanabilmek için uygun şartlara sahip olmak gerekir. Her vize ve göçmenlik başvurusu için bu hizmetten yararlanılamaz. Yukarıda da bahsedildiği üzere yalnızca vize uzatma başvuruları ve sürekli oturum izni başvuruları için kullanılabilmektedir. Yani bunların dışındaki vize ve göçmenlik başvurularında bu servisten yararlanılamamaktadır. İngiltere’de hâlihazırda bir İngiltere vizesi ile bulunan kişiler hızlandırılmış başvuru yapabilmek için bu servisten yararlanıp yararlanamayacakları hakkında detaylı bilgi almak ve başvurularını gerçekleştirebilmek için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3499 defa görüntülendi