image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi GWF Numarası Nedir?

İngiltere vizesi GWF numarası, CSS Legal uzmanlarınca başvuru sahiplerinin başvuru formunun doldurulması esnasında her başvuru için ayrı olarak verilen başvurunun kimlik numarası olarak nitelendirilebilecek bir numaradır.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki dokümanların tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, başvuru formları doldurulup, başvuru harç ve ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve başvuru sahibinin parmak izleri ve fotoğrafından oluşan biyometrik bilgilerin verilmesiyle gerçekleştirilmektedir.

Burada açıklanmış olan İngiltere vizesi başvuru prosedürlerinin en önemli aşamalarından biri olan başvuru formunun doldurulması işlemi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilirken her başvuru için GWF numarası (GWF number) verilmektedir. Bu numara başvuru formunun kimlik numarası olarak düşünülebilir. Başvuru sahibinin başvuru formunda değişiklik yapılması gereken durumlarda bu numara sayesinde değişiklik yapılabilmektedir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 11381 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular