image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi VIP Başvuru Nasıldır?

İngiltere vizesi VIP başvuru, ek ödeme yapılarak yararlanılabilen öncelikli servisler ile yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi VIP başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri öncelikli servis alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Öncelikli/Hızlandırılmış Servisler İngiltere’den yapılan başvurular için ve Türkiye’den yapılan başvurular için farklıdır.

İngiltere’den yapılan başvurularda kullanılabilecek öncelikli servisler; İngiltere vizesi uzatma ve yerleşim (sürekli oturum) başvuruları için Öncelikli Servis (Premium Service) ve Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service)’tir.

Türkiye’den yapılan başvurularda kullanılan servisler ise; Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service), Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service), Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service), Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service), Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) vb. servislerdir.

Türkiye’den ya da İngiltere’den başvuru yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirdiklerinde hangi servisi kullanmalarının kendileri için daha yararlı olacağı hakkında detaylı bilgi de alabilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1977 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular