image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red İtirazı Hangi Durumlarda Yapılamaz?

İngiltere vizesi red itirazı vize başvuru yasağı alındığı durumlarda yapılamayacaktır. Hangi durumlarda vize başvuru yasağı alma ihtimali olduğunu CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi red itirazı yapmak isteyen bireyler başvurduğu vize türüne göre ve vizenin neden reddedildiğine göre itiraz yolunu doğru seçmelidir. İngiltere puan bazlı sistem içinde bulunan vize türleri ve Ankara Antlaşması Vizesi retlerine idari itiraz başvurusu yapılabilir. İnsan haklarına aykırı ret kararlarına, İngiltere vatandaşlığından çıkarılma karalarına, iltica başvurusu reddine ve koruma statüsünün kaldırılmasına İngiltere Göçmenlik Mahkemesine itiraz davası açılabilir. İngiltere vize türleri başvurularında gerekli evrak eksikliği, prosedürlerin uygulanmaması, başvuru şartlarının sağlanamaması gibi konularda verilen vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılabilir. İngiltere vize retlerine itiraz başvuru yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler konusunda uzman danışmanlarıyla profesyonel danışmanlık veren CSS Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi red itirazı, belirli durumlar nedeniyle vize başvuru yasağı alan bireylerce yapılamayacaktır. İngiltere vize başvuru yasağı; İngiltere’ye kaçak girmiş olanlar, İngiltere’den sınır dışı edilmiş olanlar, vizesi bitmesine rağmen İngiltere’de kaçak olarak kalmış olanlar ve çeşitli yasakları delmeye çalışan bireylere verilmektedir. İngiltere vizesi red itirazı, 10 yıla kadar verilebilen vize başvuru yasağı alan bireylerce yapılamayacaktır. Ancak İngiltere vizesi ve vize retlerine itiraz konularında uzmanlaşmış danışmanlarıyla CSS Legal haksız yere vize başvuru yasağı almış bireyler için yeniden başvuru yaparak başvuru yasağının kaldırılmasını vize reddinin olumluya çevrilmesini sağlayabiliyor ve vize başvurularına CSS Legal uzmanlarıyla başlayan bireylerin olumsuz sonuç alma ihtimalini en aza indirebiliyor. Başvuru yasağının kaldırılması veya vize reddi sonucunun olumluya çevrilmesi oldukça zor ve karmaşık yapıda başvurulardır. Bu konularda profesyonel uzmanlardan destek alınması tekrar tekrar maddi manevi yükler altına girmeme hususunda büyük yarar sağlayabiliyor.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi red itirazı yapmak isteyen veya başvuru yasağı almış olan veya bundan sonra hangi rotada ilerleyebileceği konusunda bilgi almak isteyen bireyler varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 755 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular