image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandasligi Sartlari Nedir, Nasıl Sağlanır?

İngiliz vatandasligi sartlari başvuru sahibinin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişmektedir. İngiltere vatandaşlık başvurusu hakkında detaylı bilgi için CSS uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı almak için başvuru yapacak olan bireylerin belirli başvuru şartlarını ve prosedürlerini uygulaması gereklidir. Başvuru prosedürleri olarak İngiltere başvuru formunu doldurduktan sonra vatandaşlık başvuru ücretinin yatırılması gereklidir. Bu ücret her yıl İngiltere makamlarınca dolar kurundaki değişikliklere göre sterlin olarak belirlenmektedir. Bu cüretin güncel bilgilerini CSS Legal uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlık başvurusu yapmak isteyen kişilerin İngiltere vatandaşıyla evli olup olmamasına göre başvuru şartları ve gerekli belgeleri değişiklik göstermektedir. İngiliz vatandasligi sartlari İngiliz vatandaşıyla evli olan bireyler için; İngiltere’de son 3 yıldır yaşıyor olmak, İngilizce dil yeterliliğini İngiltere İçişleri Bakanlığınca kabul edilen sınavlarla ispatlamış olmak, iyi karakterli olmak ve adli sicil kaydının temiz olması, başvuru tarihinde evli olmak ve başvuru tarihi de geçerli olmak üzere son 36 aydır 270 günden fazla Birleşik Krallık sınırları dışına çıkmamış olmak gibi sıralanabilir. İngiltere vatandaşıyla evli olup İngiltere vatandaşlık başvurusu yapmak isteyen herkes CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilir.

İngiltere vatandaşlık başvurularında İngiliz vatandasligi sartlari İngiltere vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişen bireyler, İngiltere vatandaşı ile evli olmaması durumunda hangi şartları sağlaması gerektiğini CSS Legal uzman danışmanlarını telefonla arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek öğrenebileceklerdir; bireylerin talep etmeleri halinde CSS & Co Legal uzmanları başvurularını hızlı ve dikkatli şekilde başlatabilecektir.

2006 yılından beri CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle danışmanlık vermeyi sürdüren bir şirkettir.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler; İngiliz vatandasligi sartlari hakkında nereden bilgi alabilirim, İngiltere’de yaşam ve İngiliz vatandaşlığı hakkında nereye başvurmalıyım gibi sorular kafasını kurcalayan bireyler linklere tıklayabilir veya göçmenlik hukuku konusunda uzman CSS Legal uzman danışmanlarıyla CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla irtibata geçerek vatandaşlık başvuru işlemlerini hemen başlatabilir.

Bu sayfa 772 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular