CSS & Co Legal Services
CSS & Co Legal Services
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İNGİLTERE VİZESİ

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularının tüm aşamalarında başvuru sahiplerine danışmanlık vermektedir. CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize başvuru süreci, İngiltere vize türleri, İngiltere vizesi için gerekli evraklar, İngiltere vize dilekçesi, İngiltere vizesi başvuru formu, İngiltere vizesi başvuru ücreti, İngiltere vizesi başvuru sorgulama, İngiltere vize başvuru merkezi, İngiltere vize evrakları, İngiltere vize dilekçe örneği, İngiltere vizesi için randevu alma, İngiltere vize sorgulama, İngiltere vize sonucu, İngiltere vizesi red yiyenler, İngiltere vize reddi, İngiltere vize fiyatları, İngiltere vize şartları, İngiltere vize süresi, İngiltere hızlı vize, İngiltere vize randevu alma, İngiltere vize danışmanlık hizmeti gibi İngiltere vize başvurularına dair her şeyi öğrenebilir, danışmanlık hizmeti alarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere için vize almak isteyenlerin İngiltere vizesi başvurularına dair bulabilecekleri tüm detaylar web sitemizin bu bölümünde ele alınmıştır. İngiltere vize ve göçmenlik kanun ve yönetmeliklerine gerek başvuru prosedürü gerekse de vize çeşitleri ile başvuru merkezi birimlerine dek her türlü detaya dair genel bilgi sahibi olmak için web sitemizi incelemeye bu bölümden başlamak yararlı olacaktır.

ingiltere vize dilekçesi, ingiltere vizesi başvuru formu, ingiltere vizesi başvuru ücreti, ingiltere vizesi başvuru evrakları, ingiltere vizesi başvuru sorgulama, ingiltere vize başvuru merkezi, ingiltere vize başvuru merkezi istanbul, ingiltere vize başvuru merkezi şişli, ingiltere vize başvuru merkezi ankara

İngiltere Vize Başvuru Süreci

İngiltere vize başvuru süreci diğer ülkeler tarafından uygulanan vize süreçlerinin pek çoğundan daha karmaşık yapıdadır. İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan bu yapıda en ufak bir eksiklik, hata, yanlış anlaşılma vb. durumun olması vize reddi alınmasına yol açabilmektedir. Hatta bazı durumlarda söylemesi gerekirken önemsenmeyip yazılmayan bir bilgi nedeniyle dahi yalan beyan sebebiyle başvuru sahipleri ret alabilmektedir. Bunun yanı sıra bazı durumlarda vize memurları yalnızca ret vermekle kalmamakta başvuru yasağı da verebilmektedir.

Başvurusundan olumlu sonuç alma ihtimalini maksimize etmek isteyen başvuru sahiplerinin uyması gereken İngiltere vize başvuru sürecini şu şekilde özetleyebiliriz; İngiltere’de kalınacak süreyi kapsayan bir pasaportun çıkartılması, İngiltere vizesi türünün belirlenmesi, uzmanlarımızca hazırlanan belge listesindeki belgelerin toplanması, limitler dahilinde olması halinde ek bir ücret talep edilmeksizin belgelerin tercümelerinin firmamızca yapılması, başvuru formunun doldurulması ve akabinde başvuru merkezinden başvuru randevusunun uzmanlarımızca alınması sonrası randevuda başvuru dosyası ve parmak izlerinin verilmesiyle geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapılabilir.

ingiltere vizesi, ingiltere için vize, ingiltere vizesi ile hangi ülkelere gidilir, ingiltere vize başvuru süreci, ingiltere vizesi için gerekenler, ingiltere için vize işlemleri, ingiltere vize çeşitleri

 

İngiltere Vizesi için Gerekenler

İngiltere vizesi için gerekenler hakkında detaylı ve en güncel bilgileri almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. İngiltere’ye gitmek üzere İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler için öncelikle gerekli olacaklar yeterli süre geçerliliği olan bir pasaport, uzmanlarımızın kişinin durumuna göre belirleyecekleri belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formu ve uzmanlarımızın belirleyeceği diğer bilgi ve belgelerdir. Bunlar ve gerekli olan diğer her şey hakkında bilgi almak ve başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman danışmanlarımızla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişim bilgileri vasıtasıyla iletişime geçebilirler.  

İngiltere için Vize İşlemleri

İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapacak kişilerin İngiltere için vize işlemleri içerisinden hiç birisini atlamadan başvuru yapması çok önemlidir. Bu nedenle en güncel kurallara hâkim İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvuru yapmak çok yaralı olmaktadır. Detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere Vize Çeşitleri/İngiltere Vize Türleri

İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerine göre başvuru sahiplerinin amaçlarına göre çeşitli vize kategorileri/türleri bulunmaktadır. İngiltere vize çeşitleri/İngiltere vize türleri temelde şunlardır; İngiltere Turist Vizesi (Ziyaretçi), İngiltere Öğrenci Turist Vizesi, İngiltere Çalışma Vizesi, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, İngiltere Yerleşim Vizesi (Evlilik), AB Vatandaşları için İngiltere Yerleşim Vizesi (Evlilik), İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi.

İngiltere Turist Vizesi (Ziyaretçi)

İngiltere Turist Vizesi (Ziyaretçi) kısa süre İngiltere’de bulunacak kişilerin başvuru yapacağı kategoridir. Bu vize ile Birleşik Krallık’ta 6 ay ve 6 aydan kısa sürelerle bulunulabilecektir. Ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları iş ziyareti, akademik ziyaret, aile ziyareti, tıbbı tedavi amaçlı ziyaret vb. alt türlere ayrılmaktadır. Gidiş amacına göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğinin belirlenmesini sağlamak, İngiltere turist vizesi ücreti, İngiltere turist vizesi için gerekli evraklar, İngiltere turist vizesi başvuru formu gibi konularda detaylı bilgi almak ve başvuru işlemlerini İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

Ziyaret kapsamlı başvurulardan biri olan İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Birleşik Krallık’taki aile üyelerini ziyaret etmek üzere onların davet mektubuyla başvuru yapılabilen bir vize türüdür. Bu vize kapsamında İngiltere’de ziyaret edilebilecek aile üyelerinden bazıları şunlardır; eş, yasal partner, çocuk, üvey çocuk, çocuk eşi, torun, anne, baba, üvey anne, üvey baba, kayınvalide, kayınbaba, büyükanne, büyükbaba, kardeş. İngiltere aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

ingiltere vize türleri, ingiltere turist vizesi, ingiltere ziyaretçi vizesi, ingiltere aile ziyareti vizesi, ingiltere öğrenci turist vizesi, ingiltere öğrenci vizesi, ingiltere staj vizesi, ingiltere erasmus vizesi

İngiltere Öğrenci Turist Vizesi

İngiltere Öğrenci Turist Vizesi İngiltere’de 6 ay ve 6 ayın altında eğitim alacak öğrencilerin başvuru yapabileceği başvurudur. Birleşik Krallık’ta 6 aydan kısa İngilizce dil eğitimi, hobi kursu, spor kursu gibi eğitimler alacak olan öğrenciler vize başvurularını uzmanlarımız danışmanlığında yapmak için CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Öğrenci Vizesi

İngiltere öğrenci vizesi İngiltere’de yalnızca eğitim almak amacında olan kişilerin başvuru yapabilecekleri vize başvurusudur. Alınacak eğitim ve eğitimin süresine göre farklı vize türlerine ayrılan öğrenci vizeleri şunlardır; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi,Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi. İngiltere öğrenci vizesi nasıl alınır öğrenmek ve İngiltere öğrenci vizesi için gerekli evraklar ile ilgili bilgi almak üzere uzmanlarımızla İngiltere Vizesi Başvuru Hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Staj Vizesi

İngiltere Staj Vizesi olarak da adlandırılabilen Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi İngiltere’de kısa süreli çalışacak olan kişilerin başvuru yapabildiği puan bazlı kategoridir. İngiltere’de erasmus stajı ya da diğer staj programlarından birine katılacak olan kişiler bu kapsamda başvuru yapabilmektedir.

İngiltere Erasmus Vizesi

İngiltere Erasmus Vizesi olarak öğrencinin İngiltere’de Erasmus stajına mı Erasmus öğrenci değişim programına mı katılacağına göre farklı vize türleri bulunur. Staj yapacak öğrenciler Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yaparken öğrenci değişim programına katılacaklar ise İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilmektedir. Bu vizelerin şartları hakkında bilgi almak ve başvuruyu uzmanlarla birlikte gerçekleştirmek için CSS Legal danışmanlarıyla irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

ingiltere dil okulu vizesi, ingiltere aile birleşimi vizesi, ingiltere yerleşim vizesi, ingiltere evlilik vizesi, ingiltere nişanlılık vizesi, AB vatandaşlarının bağımlıları için ingiltere yerleşim vizesi

İngiltere Dil Okulu Vizesi

İngiltere Dil Okulu Vizesi, gidilecek dil okulunun süresine bağlı olarak değişmektedir. İngiltere’de dil okuluna gidecek öğrenciler 6 aydan kısa süreli eğitim alacaklarda İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesine, 6 ile 11 ay arasında eğitim alacaksa da İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesine başvuru yapmalıdır. 11 aydan uzun süreli eğitimlerde ise Tier 4 İngiltere Vizesi başvurusu yapılması gerekecektir. Vize türünün doğru saptanabilmesi için uzmanlarımızla iletişim bilgilerimiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi İngiltere’de iltica veya insani koruma kapsamında bulunan kişilerin aile üyelerini de yanlarına getirebilmeleri için insan haklarına dayalı olarak öngörülmüş bir vize başvurusudur. Bu başvurulardan olumlu sonuç alabilmek için ikna edici, gerçekçi bir başvuru yapabilmek çok önem arz eder. Bu nedenlerle de İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman kişilerle bu başvuruların gerçekleştirilmesi başvurunun akıbeti açısından yararlı olmaktadır. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi için gerekli evraklar ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi (Evlilik)

İngiltere Yerleşim Vizesi Birleşik Krallık’ta İngiltere vatandaşı olarak veya sürekli oturum izni ile bulunan kişilerin eş/partner ve varsa 18 yaşın altındaki çocuklarını yanlarına getirebilmeleri için öngörülmüş bir vize başvurusudur. “İngiltere yerleşim vizesi için gerekli evraklar nelerdir?”, “İngiltere evlilik vizesi ne kadar zamanda çıkar?”, “İngiltere yerleşim vizesi başvuru prosedürü nasıldır?” gibi sorulara cevap bulmak ve danışmanlık hizmeti almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Nişanlılık Vizesi

İngiltere Nişanlılık Vizesi İngiltere’ye gittikten sonra 6 ay içerisinde evlenecek olan nişanlı çiftlerin başvurabileceği yerleşim kapsamlı bir başvurudur. İngiltere Nişanlılık Vizesi alabilmek için çiftlerden birinin İngiltere vatandaşlığı veya İngiltere süresiz oturum izninin olması gerekmektedir.

 ingiltere girişimci vizesi, ingiltere yatırımcı vizesi, ingiltere çalışma vizesi, İngiltere iş vizesi, ingiltere ticari vize, ingiltere ankara antlaşması vizesi, ingiltere transit vize, ingiltere vizesi için gerekli evraklar, ingiltere vizesi istenen belgeler

 

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Birleşik Krallık’ta yerleşik bulunan AB vatandaşlarının İngiltere ve AB dışındaki bir ülkenin vatandaşı olan eşi/partneri ve 21 yaşın altındaki çocukları için öngörülmüştür.

İngiltere Girişimci Vizesi

İngiltere’de iş kurmak, bir işi devralmak gibi amaçlarla başvuru yapılabilen vize türlerinden biri Tier 1 İngiltere Girişimci Vizesi’dir. Bu başvuru puan bazlı bir başvuru olup Birleşik Krallık’ta en az 200.000 GBP yatırım yapılması gerekmektedir.

İngiltere Yatırımcı Vizesi

İngiltere Yatırımcı Vizesi İngiltere’de en az 2.000.000 GBP yatırım yapmak isteyen yatırımcıların başvuru yaptıkları puan bazlı İngiltere vizesi kategorisidir. Bu kategorinin şartları ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi (İş)

İngiltere Çalışma Vizesi (İş) Birleşik Krallık’ta kendi işini kuracak ya da bir işverene bağlı olarak çalışacak olan kişilerin başvuru yapacağı vize türlerinden oluşmaktadır. “İngiltere Çalışma Vizesi türleri nelerdir?”, “İngiltere Çalışma Vizesi nasıl alınır?”, “İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?”, “İngiltere’ye çalışmak için nasıl gidilir?” gibi soruların yanıtları ve başvuru danışmanlığı için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

ingiltere vize başvuru merkezi istanbul tel, ingiltere vize başvuru merkezi mecidiyeköy, ingiltere vize başvuru merkezi gaziantep, ingiltere vize çalışma saatleri, ingiltere vize evrakları, ingiltere vize dilekçe örneği

İngiltere Ticari Vize

İngiltere Ticari Vize, İngiltere’de iş kurmak, herhangi bir yatırım yapmak gibi amaçlarla başvuru yapılabilen vize türleridir. Bu başvurularla ilgili detaylı bilgi firmamız uzmanlarından alınabilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok avantaj sağlayan bir İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için web sitemizdeki Ankara Antlaşması Vizesi bölümünü inceleyebileceğiniz gibi CSS Legal uzmanlarıyla da irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Transit Vize

İngiltere Transit Vize İngiltere’den başka bir ülkeye aktarmalı olarak gidecek kişilerin alması gereken bir İngiltere vizesi türüdür. Bazı durumlarda bu vizenin alınmasına gerek olmaksızın İngiltere’den transit geçiş yapılabilmektedir. Bu durumların neler olduğuna dair detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi için Gerekli Evraklar

İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevuda sunulan başvuru dosyası içerisinde başvuru sahibinin başvuru yaptığı İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayabildiğini evraklarla gösterebilmesi gerekir. İngiltere vize işlemleri için gerekli evraklar ile ilgili olarak detaylı bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek işlemlerini başlatmalarının ardından İngiltere vizesi evrak listesi alabilirler.

İngiltere Vize Dilekçesi

İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğuna yapılan İngiltere vizesi başvurularında İngiltere vize dilekçesi verilerek neden Birleşik Krallık’a giriş yapılmak istendiğinin açıklanması gerekmektedir. İngiltere vize dilekçe örneği hakkında bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Başvuru Formu

İngiltere vizesi başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması İngiltere vizesi başvurularında oldukça önem arz etmektedir. Herhangi bir eksiklik ya da hata bulunması durumunda başvuruyu değerlendiren vize memurlarının vize reddi verebileceklerine dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi ile karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri bu alanda uzmanlaşmış firmamızla başvuru yaparak olumsuz ihtimallerin hepsini minimal düzeye çekebilecektir.

İngiltere Vizesi Başvuru Ücreti

İngiltere vizesi başvuru ücreti yatırılmadan İngiltere vizesi başvuru formu doldurulamamakta ve dolayısıyla vize başvurusu yapılamamaktadır.İngiltere vizesi ne kadar?” sorusu CSS Legal uzmanlarına sıkça sorulan sorulardandır. Çünkü İngiltere vize ücreti döviz kuruna bağlı olarak sürekli artış göstermektedir. İngiltere vizesi ücretleri ile ilgili en güncel bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, İngiltere vizesi başvurularının yapıldığı yer olup başvuru yapabilmek için öncelikle randevu alınması gerekmektedir. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan başvuru merkezlerinden randevu almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi İstanbul

İngiltere vize başvurusu İstanbul içinden de yapılabilmektedir. İngiltere Vize Başvuru Merkezi İstanbul aracılığıyla yapılan başvurular İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’da değerlendirilmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Şişli

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Şişli’de bulunmaktadır. İstanbul, Şişli adresinde bulunan bu başvuru merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız randevunun alınması ve gerekliyse öncelikli servis, passback servis vb. hizmetlerin kullanılmasını sağlayacaktır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Ankara

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Ankara içinde de bulunmakta olup Ankara ve çevre illerindeki başvuru sahipleri buradan başvuru yapabilmektedir. Ankara’dan nasıl başvuru yapacağına dair bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla telefonla ya da Ankara’daki ofisimize gelerek bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Antalya

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezi Antalya’ya da yapılabilmektedir. Firmamız Antalya’daki başvuru merkezine başvuruların yapılmasında da danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.ingiltere vizesi başvuru sorgulama, ingiltere vize başvuru merkezi, ingiltere vize başvuru merkezi istanbul, ingiltere vize başvuru merkezi şişli, ingiltere vize başvuru merkezi ankara

İngiltere Vize Başvuru Merkezi İzmir

Birleşik Krallık’a giriş yapabilmek için alınması gereken İngiltere vizesine İzmir’den de başvuru yapılabilmektedir. CSS Legal İngiltere Vize Başvuru Merkezi İzmir’e yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında da başvuru sahiplerine danışmanlık sağlamaktadır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Profilo

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Profilo AVM içerisinde yer almaktadır. Buradan yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alabilirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Gaziantep

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Gaziantep içinde bulunmakta olup Gaziantep ve çevre illerden buraya İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru merkezinden randevu alınmasına kadar tüm başvuru işlemlerinizde profesyonel danışmanlık almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

 ingiltere vizesi istenen belgeler, ingiltere vize dilekçesi, ingiltere vizesi başvuru formu, ingiltere vizesi başvuru ücreti, ingiltere vizesi başvuru evrakları, ingiltere vizesi başvuru sorgulama, ingiltere vize başvuru merkezi, ingiltere vize başvuru merkezi istanbul, ingiltere vize başvuru merkezi şişli, ingiltere vize başvuru merkezi ankara, ingiltere vize başvuru merkezi Antalya

İngiltere Vizesi için Randevu Alma

İngiltere vizesi için randevu alma işlemini başvurusunu firmamızla gerçekleştiren kişilere CSS Legal uzmanları sağlamaktadır. Randevu alınması, başvuru formunun doldurulması, belgelerin tercümelerinin yapılması vb. işlemlerin tamamını İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmek için CSS Legal ile iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Vize Fiyatları

İngiltere vize fiyatları kurların artışına bağlı olarak yükselme eğilimi göstermektedir. İngiltere Konsolosluğu tarafından alınan vize ücreti aynı olmasına karşın kurdaki artışa bağlı olarak bir artış söz konusudur. Fiyatlar özellikle son zamanlarda çok değişken olduğu için en güncel ücret hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Vize Şartları

Birleşik Krallık ülkelerine giriş yapabilmek için İngiltere vizesi alınması gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin başvurularında sağlanması gereken şartlar bulunmaktadır. İngiltere vize şartları kişiden kişiye değişmekte olup sağlanamadığı takdirde vize alınamayacaktır.

İngiltere Vize Süresi

İngiltere vize süresi alınacak olan vize türüne bağlıdır. İngiltere’ye gidiş amacına göre birbirinden farklı kategorilere ayrılan İngiltere vizesi başvuruları, vizenin kapsamına göre farklı sürelere sahiptir. Örneğin; ziyaret kapsamlı başvurular 1 yıl içerisinde 6 aya kadar kalma izni verirken yerleşim kapsamlı başvurular daha uzun süreli kalış izni vermektedir. İngiltere vize süreleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Hızlı Vize Başvurusu

İngiltere express vize adı da verilen İngiltere hızlı vize başvurusu yapmak isteyen kişiler seçeneklerine dair detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan alabilirler. Acil olarak İngiltere vizesi başvurusu alması gereken kişilerin Öncelikli Servis (Priority Service), Süper Öncelikli Servis (Super Priority Service) gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bunlarla ilgili detaylı bilgi için web sitemize bakabilir ya da uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Vize Danışmanlık  

İngiltere vize danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından danışmanlık alabilirler. Uzmanlarımız evrak listesinin hazırlanmasından başvuru formunun doldurulmasına, tercümelerin yapılmasından randevunun alınmasına kadar tüm vize sürecinde profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere Vizesi için Fotoğraf

İngiltere vizesi için fotoğraf İngiltere Vize Başvuru Merkezinde parmak izi ile birlikte alınmaktadır. Başvuru sahipleri, bunların yanında uzmanlarımızın hazırladığı başvuru dosyasını da vererek başvurularını gerçekleştirmektedir.

 ingiltere ticari vize, ingiltere ankara antlaşması vizesi, ingiltere transit vize, ingiltere vizesi için gerekli evraklar, ingiltere vizesi istenen belgeler, ingiltere vize dilekçesi, ingiltere vizesi başvuru formu

İngiltere Vize Niyet Mektubu Örneği

İngiltere vize niyet mektubu örneği, CSS Legal uzmanlarıyla başvurusunu yapan kişilere firmamız uzmanlarınca sağlanmakta olup başvuruda herhangi bir eksiklik olmaması sağlanmaktadır. Danışmanlarımızla başvuru işlemlerinizi başlatmanızın ardından İngiltere vizesi için niyet mektubunun nasıl yazılacağına dair bilgiyi de danışmanlarımızdan alabilmeniz mümkün olacaktır.

İngiltere Vize Takip Teleperformance

İngiltere vizesi başvuruları yapıldıktan sonra genellikle 3 hafta içinde sonuçlanmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonraki süreçte İngiltere vize takip Teleperformance tarafından değil firmamız uzmanları tarafından başvurusunu firmamızla gerçekleştiren başvuru sahipleri adına yapılmaktadır.

İngiltere Vizesi Başvuru Sorgulama

İngiltere vizesi başvuru sorgulama işlemi, başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri için firmamızca başvuru sonuçlanıncaya kadar yapılmaktadır. CSS Legal yalnızca vize başvurusu yapılmasına kadarki süreçte değil başvuru yapıldıktan sonra sonuçlanıncaya kadarki süreçte de başvuru sahiplerine vize sorgulama, vize takibi vb. konularda da destek sağlamaktadır.

İngiltere Vize Sonucu

İngiltere vize sonucu olumlu olsun isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış kadromuz başvuru sahiplerinin olumsuz bir sonuçla karşılaşma ihtimalini en aza indirebilecekleri bir başvuru yapmalarını sağlamaktadır.

İngiltere Vizesi Red Yiyenler

İngiltere vizesi red yiyenler ret mektuplarıyla birlikte CSS Legal ile irtibata geçebilirler. İngiltere vize reddi alınması halinde itiraz kapsamlı başvurulardan birini yapmak gerekmektedir. Aksi halde reddin haksız olduğu açıklanamayacak ve başvuru sahibi gelecekte yapacağı başvurularda yine ret alabilecektir.

İngiltere Vizesi Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere vizesi nasıl alınır? sorusu da başvuru sahiplerince sıklıkla sorulmaktadır. İngiltere vizesi, uzmanlarımızca vize türü saptandıktan sonra verecekleri evrak listesine göre evrakların başvuru sahibince getirilmesinin ardından başlamaktadır. İşlemlerini firmamızla başlatan başvuru sahiplerinin dosyalarının tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize randevusunun yapılması gibi vize sürecindeki tüm işlemlerinde de uzmanlarımız profesyonel destek sağlamaktadır.

ingiltere vizesi sorulan sorular, ingiltere kimlerden vize istiyor, ingiltere vizesi kaç günde çıkar, ingiltere vizesi başvuru formu nasıl doldurulur, ingiltere vizesi kaç TL, ingiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı

İngiltere Vize Almak Zor Mu?

İngiltere vize almak zor mu?” sorusu firmamız uzmanlarına çok yöneltilen sorulardandır. İngiltere vizesi almak, zor olmasına karşın İngiltere vize ve göçmenlik hukukuna hâkim olunduktan ve tüm kurallara uygun bir başvuru gerçekleştirdikten sonra oldukça kolaydır. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman ekibimizle başvurunuzu kolayca yapmak isterseniz CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere vizesi genellikle 3 hafta (15 iş günü) içerisinde sonuçlanmaktadır. Yerleşim kapsamlı başvurular, Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, aile birleşimi başvuruları vb. başvurular ise 3 aylık bir süre içerisinde sonuçlanır. “İngiltere vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabını merak eden başvuru sahipleri, vize başvurusunun sonuçlanma süresinin bu sürelerden çok daha kısa olabileceği gibi daha uzun sürebilme ihtimali olduğunu da bilmelidir. Bu süreler, konsolosluğun yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

İngiltere Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere vizesi başvuru formu nasıl doldurulur? sorusu başvuru sahiplerinin merak ettiği hususlardan biridir. Başvurusunu CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin formunun doldurulması işlemi de diğer tüm işlemlerde olduğu gibi uzmanlarımızca gerçekleştirilmektedir.

İngiltere Vizesi Kaç TL?

İngiltere vizesi ücreti kura bağlı olarak sürekli değişmekte olduğu için özellikle son dönemde İngiltere vizesi kaç TL?” sorusu danışmanlarımıza sıkça sorulmaktadır. Bu hususta günlük ve hatta saatlik değişmeler olduğu için en sağlıklısı telefonla arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek CSS Legal uzmanlarından bilgi almak olacaktır.

İngiltere Vizesi için Banka Hesabında Ne Kadar Olmalıdır?

İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalıdır? sorusu da İngiltere vizesi başvuru sürecinde sıklıkla sorulan ve oldukça önem arz eden bir husustur. İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarında sunacakları banka ekstresinde hangi miktarda para varsa o miktarı başvuruları sonuçlanıncaya kadar değiştirmemeleridir. Yani para yatırma veya para çekme işlemleri yapılmamalıdır.

gri pasaport ingiltere vizesi, yeşil pasaport İngiltere, İngiltere vize danışmanlık hizmeti, İngiltere vizesi ankara, İngiltere vizesi Antalya, İngiltere vizesi İzmir, İngiltere vizesi Bursa

İngiltere Vizesi Ne Kadar?

İngiltere vizesi ne kadar? öğrenmek için CSS Legal uzmanlarını telefonla arayabilir veya ofislerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Günlük ve hatta saatlik olarak kurdaki değişmelere bağlı olarak vize ücretleri değişmektedir. Bu nedenle en güncel bilgi ancak uzmanlarımızdan alınabilecektir.

İngiltere Vize Çıkıp Çıkmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

İngiltere vize çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim? sorusu uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulardandır. İngiltere vize başvurusu tamamlandıktan sonra başvuru sahiplerinin başvurusunun hangi aşamada olduğunun takibi de yine firmamız uzmanlarınca yapılmaktadır. Vize başvuru işlemlerinin ilk aşamasından başvuru tamamlanıncaya ve hatta başvuru sonrası vize takibi işlemlerinin yapılmasına kadar danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal ile iletişim bilgilerimiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Nereden Alınır?

İngiltere vizesi başvuruları doğrudan İngiltere Konsolosluğuna yapılamamakta olup İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla başvurular alınmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan başvuru merkezleri aracılığıyla kabul edilen başvuruların tamamı İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir. “İngiltere vizesi nereden alınır?”, “İngiltere vize başvurusu nereye yapılıyor?”, ”İngiltere vizesi için nereye başvurulur? sorularının cevabı budur.

İngiltere Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?

İngiltere vizesi ile hangi ülkelere gidilir?sorusu İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerce sıklıkla sorulan soruların başında gelmektedir. Birleşik Krallık vizesi olarak da adlandırılan İngiltere vizesi ile İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’dan oluşan Birleşik Krallık ülkelerine giriş yapabilmek mümkündür. İngiltere AB ülkesi olmasına karşın Schengen ülkelerinden biri olmadığı için diğer Avrupa ülkelerine giriş yapılamayacağı gibi diğer Avrupa ülkelerinden geçebilmek de mümkün olmayacaktır.

Schengen Vizesi İngiltere için Geçerli Mi?

Danışmanlarımıza sıklıkla sorulan sorulardan biri de Schengen Vizesi İngiltere için Geçerli Mi? sorusudur. Schengen vizesi ne yazık ki İngiltere için geçerli değildir. Avrupa Birliği’nin diğer ülkelerine giriş sağlayan bu vize İngiltere Schengen’e dahil bir ülke olmadığı için Birleşik Krallık’a giriş sağlamamaktadır. Aynı şekilde İngiltere vizesi de Schengen’in geçerli olduğu ülkelere giriş sağlamamaktadır.

ingiltere vizesi İstanbul, ingiltere vize profilo, ingiltere vizesi Gaziantep, ingiltere vizesi adana, ingiltere vize ücreti 6 aylık, ingiltere 2 yıllık vize ücreti, ingiltere 10 yıllık vize ücreti, birleşik krallık vizesi

Yeşil Pasaport İngiltere Vize İstiyor Mu?

Yeşil pasaport İngiltere vize istiyor mu?” sorusu da danışmanlarımıza sıklıkla yöneltilen sorulardan biridir. Yeşil pasaport sahiplerinin de gri pasaport ve bordo pasaport sahipleri gibi İngiltere’ye giriş yapabilmek için vize alması gerekmektedir. Yalnızca diplomatiİngiltere Vizesi ile Hangi Ülkelere Gidilir?

“İngiltere vizesi ile hangi ülkelere gidilir?” sorusu İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerce sıklıkla sorulan soruların başında gelmektedir. Birleşik Krallık vizesi olarak da adlandırılan İngiltere vizesi ile İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’dan oluşan Birleşik Krallık ülkelerine giriş yapabilmek mümkündür. İngiltere AB ülkesi olmasına karşın Schengen ülkelerinden biri olmadığı için diğer Avrupa ülkelerine giriş yapılamayacağı gibi diğer Avrupa ülkelerinden geçebilmek de mümkün olmayacaktır.

İngiltere Vizesi için Seyahat Sigortası Zorunlu Mu?

İngiltere vizesi için seyahat sigortası zorunlu mu? sorusu, danışmanlarımıza ara ara sorulan sorulardan biridir. Seyahat sigortasının yapılması İngiltere vizesi başvurusu için zorunlu olmayıp istenirse yaptırılabilmektedir. İngiltere seyahatinde herhangi bir problem yaşanması ihtimaline karşı bu sigortayı yaptırmak yararlı olacaktır; ancak zorunlu değildir.

İngiltere Vize Danışmanlık Hizmeti Alınmalı Mıdır?

“İngiltere vize danışmanlık hizmeti alınmalı mıdır?” sorusu, İngiltere vize başvurusu öncesi başvuru sahiplerinin aklını kurcalamaktadır. İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti almak başvuru sahiplerine başvurularında hataların ve eksikliklerin oluşma riskini minimum düzeye çekebilme imkânı vermektedir. İngiltere vizesi danışmanlık hizmetinin neleri kapsadığı ve İngiltere vize danışmanlık ücretleri ile ilgili bilgi almak ve İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana başvuru sahiplerine İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

"İNGİLTERE VİZESİ" sayfası 800 defa okundu