image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi

Ankara Anlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil bilme seviyesi kısıtı olmaksızın İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşın üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartlarını sağlamanın diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden çok daha kolay olduğu vize türüdür.

Dünyanın herhangi bir yerinde kendi işini yapabilecek yeterliliğe sahip olduğuna inanan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi'ne başvurarak Birleşik Krallık’ta göçmenlik statüsü elde edebilir. Son yapılan düzenlemelere göre Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de 5 yıl bulunduktan sonra sürekli oturum izni, son 1 yıl sonra ise İngiltere vatandaşlığına başvuru yapılabilmektedir. 

Ankara Anlaşması Vizesi

Ankara Antlaşması Vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sayfamızın İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi (İş Kurma Vizesi) kısmını detaylı olarak inceleyebilirler. CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilerek de detaylı bilgi alınabilir ve eksiksiz bir başvuru gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 8542 defa görüntülendi