image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Davet Mektubu Gerekir Mi?

İngiltere vizesi davet mektubu, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, Akademik Ziyaretçi Vizesi gibi ziyaret kapsamlı başvurularda başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgelerdendir.

İngiltere vizesi davet mektubu özellikle ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurularında mutlaka bulunması gereken belgelerden biridir.  İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi, Klinik Gözlemci Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi gibi ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi türlerinin tamamında davet mektubu mutlaka başvuru evrakları arasına eklenmelidir. İngiltere çalışma vizesi, İngiltere öğrenci vizesi türlerinde davet mektubu yerine çalışma vizesi için COS öğrenci vizesi için CAS mektubu gerekmektedir. Bunlar gidilecek kurumlardan kabul alındığını gösteren belgelerdir. Bu vize türlerinin aksine İngiltere yerleşim vizesi, Ankara Antlaşması vizesi gibi vize türlerinde davet mektubu gibi bir belge bulunmamaktadır.

Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız vize türünü belirledikten sonra evrak listesini kişisel şartlarına göre oluşturarak taraflarına iletmektedir. Ayrıca davet mektubu gereken başvurularda da davet mektubunun kişiye göre hazırlanması konusunda da profesyonel desteği CSS Legal uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1584 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular