image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment)

Clinical Attachment adı altında başvuru yapılan Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi klinik gözlem yapmak üzere Birleşik Krallık’a gidecek olan doktor ve diş hekimlerinin başvuru yapabilecekleri İngiltere vizesi türüdür.

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri klinik gözlem yapmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurusu yapacaklarsa bu vize için öngörülmüş bulunan şartları sağlıyor olmalıdırlar. Bu İngiltere vizesi başvurusunda başvuru yapacak olan kişilerin bu vizenin özel şartlarının yanı sıra İngiltere ziyaretçi/turist vizesi genel şartlarını da sağlamaları gerekir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunu klinik gözlem yapmak amacıyla İngiltere’ye gitmek üzere yapacak olan doktor ve diş hekimlerinin her şeyden önce tıp veya diş hekimliği fakültelerinden eğitim aldıklarını başvurularında gösterebilmeleri şarttır.

Ziyaret kapsamlı bu İngiltere vizesi türüne yapılan başvurularda sağlanması gereken bir diğer önemli şart, başvuru sahibinin İngiltere’de hiçbir ücret almayacağını gösterebilmesidir. Çünkü bu vize ziyaret kapsamlı bir vize türü olup kesinlikle kazanç edilmesi söz konusu değildir.

klinik gözlemci

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi altında yer alan bu vize türüne başvuru yapacak olan doktorlar/diş hekimleri bilmelidirler ki; bu vize ile İngiltere’de çalışılamamakta, yalnızca gözlemci statüsünde Birleşik Krallık’ta bulunulabilmektedir. Bu nedenle çalışmak amacıyla İngiltere’ye gidecek olan doktolar/diş hekimleri İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birine başvuru yapmalıdır. Dolayısıyla Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment)’ne başvuru yapmayı düşünen doktor ve diş hekimlerinin CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçmesi yararlı olacaktır. Başvuru sahiplerinin durumlarına göre İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden birine başvurusu yapıp yapmamaları gerektiğini uzmanlarımız kişinin gidiş amacı ve şartlarına göre detaylı değerlendirme yaparak belirleyeceklerdir.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5590 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları