image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlığı Ekşi Sözlük Bilgileriyle Başvuru Yapılarak Alınabilir Mi?

İngiltere vatandaşlığı ekşi sözlükteki güncelliğini yitirmiş, hatalı ve gerçeğe uygun olmayan bilgiler ile başvuru yapılabilecek bir başvuru olmamakla birlikte böyle bir girişimde bulunan bireyler başvuru reddiyle karşılaşacaktır.

İngiltere vatandaşlığı ekşi bilgileriyle başvuru yapılması sonucunda vatandaşlık başvuru reddi alma ihtimalinin artırılabileceği bir başvuru türüdür. Başvuru sahibinin başvuru prosedürlerini uygulaması ve CSS Legal tarafından temin edilecek olan gerekli belgeleri eksiksiz şekilde başvuru dosyasına koyması onay alma ihtimalini yükseltecektir. Başvuru için bireylerin sağlaması gereken şartlar ve dosyasına koyması gereken belgelerin neler olabileceği hususunda CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı ekşi bilgileri güncelliğini yitirmiş yorumlardan oluşmaktadır. Başvuru sürecinde eksik, hatalı, gerçeğe uygun olmayan bilgi veya belgeler tespit edildiği durumlarda ret alınması ihtimali artmaktadır. Güncelliğini yitirmiş, gerçeğe uygun olmayan ve hatalı bilgilerle başvuru yapmak istemiyorsanız CSS Legal uzmanlarına vatandaşlık başvurularınız için danışabilir, başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı ekşi bilgileri nedeniyle ret almak istemeyen bireylerin uyması gereken belirli prosedürler bulunmaktadır. Bu prosedürler, başvuru ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması ve gerekli belgelerin eksiksiz şekilde tamamlanması şeklinde sıralanmakta ve İngiliz vatandaşlığı başvurusu için kişilerin İngiliz makamlarınca belirlenmiş bu şartları sağladığını da belgelerle ispatlaması gereklidir. Bu şartlardan bazıları; adli sicil kaydının temiz olması, B1 ve üzeri seviyede Birleşik Krallık Home Office tarafından tanınan İngilizce dil sınavlarına girmiş olmak, belirli bir süre İngiltere’de yaşamış olmak, yeterli konaklama imkanlarının olması, göçmenlik geçmişinin temiz olması, iyi karakterli olmak olarak sıralanabilir. Bu şartlar başvuru sahibinin İngiltere vatandaşı bir bireyle evli olup olmamasına göre değişmekte ve vatandaşlık başvuruları bir hak olmadığı için başvurunun reddi sonucunda vize reddinde olduğu gibi bir itiraz süreci bulunmamaktadır. Vatandaşlık başvuruları ve ret alındığı takdirde neler yapılabileceği hususunda CSS Legal Services uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi almak isteyenler göçmenlik hukuku ve İngiltere vatandaşlığı konusunda uzman CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiltere vatandaşlık sınav soruları neler olabilir, Life in the UK sınavı hakkında nereden bilgi edinebilirim gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 738 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular