image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Telefon Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep telefon numarası Gaziantep’te İngiltere Konsolosluğu ya da bir diğer temsilcilik birimi olmaması sebebi ile bulunmamaktadır. Böyle bir numara bulunsaydı dahi telefon aracılığı ile doğrudan temsilcilik birimlerine başvuruda bulunulması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep telefon numarası bulunmamaktadır. Gaziantep’te herhangi bir İngiltere temsilciliği birimi yoktur. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu Marmaris, Bodrum ve Fethiye’de de İngiltere Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep telefon numarası olmamakla birlikte eğer bu numara olsaydı dahi doğrudan İngiltere temsilciliklerine telefon edilerek vize başvurusunda bulunmak mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmeleri için oluşturulan başvuru dosyaları doğrudan temsilciliklere iletilmez. Vize başvurularının yapılabilmesi için gerekli evrak listesinde bulunan evraklar toparlanmalı, tercümesi gereken evrakların tercümeleri yapılmalı, vize harcı yatırılmalı ve vize başvuru formu doldurulmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahipleri ile irtibat halinde başvuru randevusunu alacaklardır. Bu randevudan önce tamamlanması gereken başvuru dosyaları başvuruda bulunan kişilerin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilirler. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep telefon olmamasıyla birlikte Gaziantep’te İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Gaziantep içerisinden yapılan başvurular bu merkez aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1301 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular