image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Bursa Fahri Konsolosluğu Var Mıdır?

İngiltere Bursa Fahri Konsolosluğu bulunmamaktadır. Türkiye’de bulunan İngiltere Fahri Konsoloslukları Fethiye, Bodrum ve Marmaris illerindedir. Bununla birlikte Bursa içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

Türkiye içerisinde birden fazla İngiltere temsilciliği birimi vardır. İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu, Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği ve Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu bulunmaktadır. Bu temsilciliklerin yanı sıra Bodrum, Fethiye ve Marmaris’te İngiltere Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır. İngiltere Bursa Fahri Konsolosluğu mevcut değildir.

İngiltere Bursa Fahri Konsolosluğu olsaydı dahi bu temsilcilik birimine direkt olarak müracaat edilmesi ile vize başvurusunda bulunulması veya vize başvuru randevusunun alınması mümkün olmayacaktır. Vize başvuru randevuları İngiltere konsolosluklarından değil İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu (UK Visas & Immigration)’nun resmî web sitesinden alınırlar. Başvurularınızı firmamız aracılığı ile gerçekleştirmeniz durumunda firmamız uzmanları sizlerle iletişime geçerek size en yakın İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru randevusu alacaklardır. Vize başvuru randevuları vize başvuru dosyalarının oluşturulması için gerekli belgeler toplanılıp, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılıp, varsa vize/başvuru harçları ödenip, vize başvuru formu doldurulduktan sonra alınmalıdır. Başvuru dosyası bu randevunun gün ve saatinden önce hazırlanmış olmalıdır. Hazırlanan başvuru dosyaları uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler.

Teslim edilen başvuru dosyaları başvuru merkezi aracılığıyla değerlendirilmek üzere İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmektedirler. İngiltere vizesi başvuruları CSS & Co Legal Services aracılığı ile yapıldıklarında vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahiplerine başvuru prosedürleri hakkında gereken bilgilendirmede bulunacaklardır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, firmamızın sağladığı danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 1015 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular