image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Pasaportu Basvurusu Yapmak İçin Neler Yapılmalıdır?

İngiliz pasaportu basvurusu yapmak isteyen bireyler uyulması gereken belirli prosedürler izleyerek başvuru sonucunun olumlu olma ihtimalini arttıracaktır.

İngiliz pasaportu basvurusunda bulunmak isteyen bireyler öncelikle başvuru ücretinin güncel bilgisini CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenerek yatırmalı ve başvuru formunda talep edilen tüm bilgileri eksiksiz aynı zamanda gerçeğe uygun şekilde yazarak başvuru prosedürlerini başlatacaktır. İngiliz pasaportu basvurusu prosedürlerinin bir parçası olarak gerekli evraklar listesini CSS Legal uzmanlarından alınarak eksiksiz şekilde başvuru dosyasına koyulması gereklidir. İngiliz pasaportu basvurusu, İngiltere’de açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezine yapılacak, biyometrik bilgilerin başvuru dosyasıyla birlikte teslim edilmesi gerecektir.

İngiliz pasaportu basvurusunda bulunmak isteyen İngiltere vatandaşlığı belgesini almış bireylerin belirli hususları bilmesinde fayda vardır. İngiltere pasaportu verecek olan İngiliz hükümeti, bireyler İngiliz vatandaşı olsa dahi, pasaport vermeyi garanti etmemekte ve İngiliz pasaportu İngiliz hükümetine ait bulunmaktadır. İngiliz makamları verdiği pasaportu gerektiği zaman iptal edebilir veya geri isteyebilir. İngiltere yetişkin pasaportu 10 yıl geçerlidir ve başvuru süresi 3 ile 6 hafta arasında değişmektedir. Bu süreler birtakım sebeplerden dolayı uzayabilir veya kısalabilir. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız CSS & Co Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda detaylı bilgi arayan herkes CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere pasaportu basvurusu nasıl alınır, başvuru için hangi şartları sağlamak gereklidir, başvuru için hangi evrakları başvuru dosyasına koymalıyız gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vizesi ve İngiliz Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilecektir. Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 794 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular