image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu Telefonu Nedir?

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu telefonu bulunmamaktadır zira Gaziantep içerisinde İngiltere temsilciliği birimi yoktur. Gaziantep’te temsilcilik birimi bulunsaydı dahi başvuruda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. işlemlerin İngiltere temsilcilik birimlerinin telefon hatları aranarak yapılmaları mümkün olmamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu, İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu, Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği, İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu ve Fethiye, Bodrum ve Marmaris’te bulunan İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Türkiye içerisinde başka bir İngiltere temsilciliği birimi bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı Gaziantep İngiltere Konsolosluğu telefonu bulunmamaktadır.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu telefonu bulunsaydı dahi bu telefon hattı aracılığı ile vize başvuru randevusu almak, vize başvurusunda bulunmak, vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek vb. idari işlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır.

Vize başvurularının yapılabilmeleri için oluşturulan başvuru dosyalarında bulunması gereken bazı belgeler vardır. Gerekli belgeler başvurulan İngiltere vizesi türüne göre değişebilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuru dosyalarının oluşturulabilmesi için bu belgelerin toplanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru ücreti yatırılmasının ardından başvuru formunun doldurulması gereklidir. Başvuru dosyaları uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanarak başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana ve Gaziantep’te başvuru merkezleri bulunmaktadır. Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu telefonu olmamakla birlikte vize başvurularının sonuçlarını telefon numarası arayarak öğrenmek mümkün değildir. Vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler başvurunun gerçekleştirildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır, yani başvuru Gaziantep’teki başvuru merkezinden gerçekleştirildiyse sonucunun bu merkezden alınabilmesi mümkündür.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve bu başvuruların nasıl yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Bu sayfa 1001 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular