image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Bursa Sheraton İngiltere Konsolosluğu Var Mıdır?

Bursa Sheraton İngiltere Konsolosluğu adresi olmamakla birlikte Bursa’da bulunan Sheraton Otel’de İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

Türkiye içerisinde birden fazla İngiltere temsilciliği birimi bulunmaktadır. Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu, Marmaris, Fethiye ve Bodrum’da ise İngiltere Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır. Bursa’da ise İngiltere temsilciliği birimi olmadığından dolayı Bursa Sheraton İngiltere Konsolosluğu adresi de mevcut değildir.

Bursa Sheraton İngiltere Konsolosluğu adresi olmamakla birlikte Bursa’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezi Sheraton Bursa Otel, Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, 16110, Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Vize başvurularının yapılabilmesi için oluşturulması gereken başvuru dosyalarında bulunması gereken belgeler derlenip, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılıp, varsa vize harçları ödenip, vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulduktan sonra vize başvuru merkezinden başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunulması durumunda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahipleri ile irtibat halinde en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır. Türkiye’de Bursa haricinde İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Gaziantep, Adana’da başvuru merkezleri bulunmaktadır.

Vize başvuru dosyaları alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilir ve değerlendirilmek üzere başvuru merkezi tarafından İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilir. Bursa Sheraton İngiltere Konsolosluğu olsaydı dahi bu temsilcilik birimine bireysel olarak müracaat edilmesi veya direkt olarak başvuru dosyası gönderilmesi mümkün olmayacaktır. Vize başvurularının gereksinimleri ve vize başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 3928 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular