image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

3 Günde İngiltere Vizesi Çıkabilir Mi?

3 günde İngiltere vizesi almak isteyen başvuru sahipleri öncelikli/hızlandırılmış servislerden kendileri için en uygun olanını kullanarak bu sürede vizelerinin sonuçlanmasını sağlayabilirler.

İngiltere vizesi başvuruları normalde yerleşim kapsamlı başvurular haricinde 15 iş günü (3 hafta) içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bundan daha kısa bir sürede vize sonucu almak isteyen başvuru sahipleri öncelikli/hızlandırılmış servislerden kendileri için en uygun olanını kullanabilirler. 3 günde İngiltere vizesi başvurusunun sonuçlanmasını isteyen başvuru sahipleri Öncelikli Servis (Priority Service) ile başvuru yaptıklarında sonuçlarını almaları 3 günü geçebilir. Çünkü Öncelikli Servis 5 iş günü içerisinde sonuç alınabilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle en geç 3 günde sonuç alması gereken başvuru sahiplerinin 24 saat içinde sonuç alınmasını sağlayan Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Service) ile başvurularını yapmaları yararlı olacaktır.

Ekstra Öncelikli Servis, başvuru yapıldıktan 24 saat sonra vize sonucu alınmasını sağlayan bir vize başvurusu hizmetidir. Yalnızca İstanbul’dan yapılan İngiltere vizesi başvurularında kullanılabilen bu başvuru servisi yalnızca İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabiliyor. Yani bu vizeler dışındaki başvurularda bu servisin kullanılamayacağı başvuru sahiplerince bilinmelidir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1182 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular