image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

2 Günde İngiltere Vizesi Çıkabilir Mi?

2 günde İngiltere vizesi almak isteyen başvuru sahipleri öncelikli servislerden kendilerine en uygun olanını seçip hızlandırılmış/acil başvuru yaparak bu sürede sonuçlarını alabilirler.

İngiltere vizesi başvuruları kapsamlarına göre belirli süreler içerisinde sonuçlanmaktadır. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere İş/Çalışma Vizesi türleri genellikle 15 gün içerisinde açıklanmakta,  İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi gibi türler ise 3 ay içerisinde açıklanmaktadır. Bu süreleri bekleyemeyecek durumda olan başvuru sahipleri ise hızlandırılmış/acil başvuru yapabilirler.

Hızlandırılmış/acil başvuru için Öncelikli Servislerden yararlanılması ya da Dışişleri Bakanlığından nota alınması gerekmektedir. Nota ve Öncelikli Servis 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis ise 24 saat içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. 2 gün içerisinde sonuç almak isteyen kişilerin Süper Öncelikli Servis kullanarak başvuru yapması yararlı olacaktır. Bu servisle nasıl başvuru yapılabileceği ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuruyu gerçekleştirmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1160 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular