image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma/İş Vizesi (Genel Bilgiler)

İngiltere çalışma/iş vizesi, İngiltere’de bir iş kurmak veya bir işverene bağlı olarak çalışmak amacı taşıyan kişilerin alması gereken İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere çalışma/iş vizesi başvuru sahibinin nasıl çalışacağına bağlı olarak çeşitli alt kategorilere ayrılmaktadır. Bu başvurularda kişinin kendi işini kurarak mı yoksa bir işverene bağlı olarak mı çalışacağı hususu en belirleyici kriterdir. Bu kritere göre İngiltere çalışma/iş vizesi türleri aşağıda listelenmiştir;

Ankara Anlaşması Vizesi: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği İngiltere çalışma vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Ankara Anlaşması Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS & Co Legal Services danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi: İngiltere'de yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışanların, bu bir sene sonunda İngiltere'de aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilmek amacıyla başvurabildiği vize türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi: AB üyesi ya da İsviçre vatandaşları dışındaki ülke vatandaşlarının İngiltere’de bir işverene bağlı çalışabilmek için alması gereken İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi: Şirket içi transfer sonucu aynı şirketin İngiltere’deki ayağında çalışmak üzere transfer edilen kişilerin İngiltere’de çalışabilmek için alması gereken vize İngiltere vizesidir. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS & Co Legal Services danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi: İngiltere’de profesyonel sporcu olarak çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere çalışma vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi: İngiltere’de din görevlisi olarak bulunmak yani çalışmak isteyenlerin başvurması gereken bir İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi: İngiltere’ye kısa bir süre için belirli alanlarda çalışmak amacıyla gitmek isteyen kişilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS & Co Legal Services danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

İNGİLTERE ÇALIŞMA/İŞ VİZESİ

İngiltere Tek Temsilci Vizesi: Yurtdışında bir ülkede bulunan, İngiltere’de ticari faaliyet göstermeyen ve temsilcisi olmayan şirketler için Birleşik Krallık’ta ana firmaya bağımlı bir şirket ya da şube açmak isteyen kişilerin başvuru yapabildiği vize türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, İngiltere Tek Temsilci Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi: İngiltere’de kendi işini kurmak, bir işe ortak olmak ya da bir işi devralmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi: İngiltere’deki bir yüksek öğrenim kurumundan ya da İngiltere’de denk sayılan Birleşik Krallık dışındaki bir okuldan mezun olup resmi olarak kayıt ettirilmiş iyi bir iş fikrine sahip olan girişimcilerin başvuru yapabileceği çalışma/iş vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS & Co Legal Services danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi: İngiltere’de yatırım yapmak isteyen AB veya İsviçre vatandaşları dışındaki ülkelerin vatandaşlarının başvuru yapabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS Legal danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi: Fen bilimleri, sosyal bilimler, tıp, mühendislik, sanat ve dijital teknoloji alanlarında olağanüstü yeteneği olup Birleşik Krallık’ta çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. Detaylı bilgi için başvuru sahipleri, Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi web sayfamızı inceleyebileceği gibi, CSS & Co Legal Services danışmanları ile de iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 16344 defa görüntülendi