image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Ret Sebepleri Nelerdir?

Belgelerde, formda ya da tercümelerde eksiklik olması, maddi yetersizlik, ikna edici ve tutarlı başvuru yapamama vb. nedenler İngiltere vizesi ret sebeplerinden bazılarıdır.

İngiltere vizesi başvuruları, başvuruyu değerlendiren vize memurunca bazı nedenlerden dolayı reddedilebilmektedir. Bu nedenlerin başında belgelerde, tercümelerde ya da başvuru formunda eksiklik/hata olması, maddi yetersizlik, belli süreyle banka hesabında gereken miktarda parayı bulundurmamış olmak, önceden vize reddi alınmış başvurulardan sonra başvuru sahibinin yapacağı yeni başvuruda ret gerekçelerinin dikkate alınarak başvuru yapılmaması gibi nedenler gelmektedir.

Vize türlerine özgü İngiltere vizesi ret sebepleri de olabilmektedir. Bu duruma örnek olarak şunları örnek gösterebiliriz;

Yukarıda sayılan nedenlerle vize reddi almak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler. CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1869 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular