image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusunda bulunacak olan kişilerin olumlu sonuç alabilmesi için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gereklidir.

İngiltere’de kısa bir süre çalışmak üzere Tier 5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvurusunda bulunacak olan adaylar vize reddi gibi durumlarla karşılaşmamak için vize başvuru prosedürüne uyarak başvuru yapmalıdır.

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma/Çalışan Vizesi puan bazlı sisteme tabi bir vizedir. Vize prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler bilmelidir ki; her şeyden önce bir pasaporta sahip olmaları gerekir. Yeterli geçerlilik süresine uygun bir pasaporta sahip olmayan ya da hâlihazırda bir pasaportu bulunmayan kişiler bulundukları şehirdeki İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvuru yaparak bir pasaport çıkarttırılabilir.

En az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip başvuru sahipleri yapılması gereken tüm vize işlemlerine başlayabilirler. Başvuru işlemlerinin herhangi bir aşamasında problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bunun için de öncelikle vize türünün gidiş amacına en uygun şekilde seçilmesi gerekir. Vize türünden emin olunduktan sonra ise danışmanlarımızın kişinin şartlarına ve gidiş amacına göre hazırlayacağı evrak listesine göre gerekli evraklar toplanarak bir başvuru dosyasının oluşturulması gerekir. Bunun ardından firmamızca belirlenen limitleri aşmamak kaydıyla bu belgelerin tercümeleri firmamızca ekstra ücret alınmaksızın yapılacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere teslim etmek için başvuru sahiplerine uzmanlarımız randevu alınmasına ilişkin de gerekli bilgi, yönlendirme ve profesyonel desteği sağlayacaklardır.

Başvuru yapılacak olan vize türünü belirleyebilmek ve İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru yapabilmek için başvuru sahipleri web sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek de detaylı bilgi alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2619 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları