image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuruları İçin Gerekli Olan Belgelerin Toplanması

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılan vizenin şartlarının sağlandığını gösterebilmek için uzmanlarımızca kişinin maddi ve şahsi durumuna göre hazırlanan belge listesine göre gerekli belgelerin toplanabilmesi gerekir.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevuda sunulan başvuru dosyası içerisinde başvuru sahibinin başvuru yaptığı İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayabildiğini gösteren belgelerin bulunması gerekir. Ayrıca bu belgelerin İngilizceye tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması şarttır.

belge listesi

CSS Legal şikayet edilen "İngiltere vizesinin çok zor alınabilmesi" durumu için öncelikli olarak bir hususa dikkat çeker: Vize başvurusu esnasında sunulan evrakların EKSİKSİZ HAZIRLANMASI çok önemlidir. CSS Legal yorum ve başkaca önerilere kapalı olan bu hususu oldukça önemser ve danışanlarına konunun ehemmiyetini tebliğ eder. Başvurusunu CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız başvurularında sunmaları gereken evraklara dair bir evrak listesi vereceklerdir. Bu evrak listesi her vize türüne göre ayrıdır ve başvuru sahiplerinden bireysel durumlarına göre ekstra belge talep edilebilmektedir. Firmamız danışmanları gerekli hallerde ek belge istenmesi ve belgelerin tercümelerinin yapılması gibi belgelerle ilgili tüm işlemleri gerçekleştireceklerdir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik mevzuatı/uygulamaları uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 9347 defa görüntülendi