image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvuru formunu doğru şekilde seçmek ve doldurabilmek için öncelikle başvuru yapacakları vize türünün bu olduğundan emin olunmalıdır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularında vize harcı yatırıldıktan sonra bir başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Bu başvuru formunda herhangi bir hata, eksiklik, yalan beyan, sahte evrak gibi bir durumun olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi almamak için bu hususlara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Başvuru formunu bu şekilde doldurmakta problem yaşayan başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvurusu ile ilgili her konuda olduğu gibi formun doldurulmasında da yardım alabilirler.

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusunda da başvuru sahipleri yukarıda anlatılanlara uygun olarak başvurularını gerçekleştirmelidir. Yani öncelikle başvuru yapmaları gereken vize türünü gidiş amacına göre doğru seçebilmeli ve ona göre bir form doldurmalıdırlar. Sonrasında ise kesinlikle başvuru formunda herhangi bir hata, eksiklik ya da yalan beyan yer almamasına dikkat etmelidirler.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini ve hangi formu doldurması gerektiğini belirlemede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1786 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları