image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de çalışacak olan başvuru sahiplerinin eş ve 18 yaşından küçük çocukları Tier-5 Bağımlı Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilecektir.

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi kategorisi altında İngiltere’ye giriş yapmak isteyen kişiler bağımlılarını yani eş ve çocuklarını da Tier 5 Bağımlı Vizesi ile İngiltere’ye getirme hakkına sahiptirler. Bu İngiltere çalışma vizesi türünde başvuru sahiplerinin bağımlılarının geçerli bir başvuru yapabilmesi için bu kişilerin aile bireyleri için de maddi yeterlilik şartını sağlamaları gerekir. Başvuru sahiplerinin bu İngiltere çalışma vizesi kapsamında başvuru yaparken kendileri için £945 maddi birikim göstermesinin yanında bağımlıları da İngiltere’ye gelecekse her bir bağımlı için ayrıca £630 maddi birikim gösterebilmesi gerekir. Tüm birikimin başvurudan önce başvuru sahibinin banka hesabında en az 90 gün boyunca tutulması gerekir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Buna ilaveten başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1968 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları