image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Belgelerin Tercümelerinin Yapılması

İngiltere vizesi başvurusu yapan kişilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine vize şartlarını sağladıklarını ispatlamak üzere gerekli belgeleri ve bu belgelerin tercümelerini sunmaları gerekir.

tercümeler

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin başvuruları esnasında mutlaka bir başvuru dosyası sunması gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevu alınarak yapılabilen vize başvurularında sunulması gereken dosyada başvuru yapılan vize türünün şartlarının sağlandığını belgelerle ispatlamak gerekir. Ayrıca bu belgelerin tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması şarttır.

Olası olumsuz sonuçlanan başvuruları göz önünde bulundurarak, CSS Legal şikayet edilebilecek tüm hususları öngören başarılı bir başvuru süreci gerçekleştirmeyi hedefler. Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine başvuru yapacakları İngiltere vizesi türüne göre, CSS Legal yorum ve analiz uzmanlarımız evrak listesi temin edeceklerdir. Uzmanlarımız bu evrak listesinde yazan evraklara ek olarak çeşitli belgeleri başvuru sahibinden talep edebilecektir. Başvuruda eksiklik olmaması ve bazı hususların daha net anlaşılabilmesi için dosyada başka evrakların yer alması gerekebilir. Bunların yanında ek evraklar dâhil tüm dökümanların tercümesi firmamız tarafından yaptırılarak dosyanın son şeklini alması da sağlanmaktadır. Tercümeler için uzmanlarımız belgeler firmamızca belirlenen limitleri aşmadığı takdirde başvuru sahiplerinden ekstra ücret talep etmemektedirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik uygulama/mevzuat uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3182 defa görüntülendi