image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi ile kişiler kısa bir süreliğine İngiltere’ye çalışma hakkına sahip olarak gidebilirler.

Tier 5 kategorisinde İngiltere geçici çalışma vizesi başvurusu yapan ve olumlu sonuç elde eden şahıslar bahsi geçen işi yapmalarının yanı sıra, 20 saati geçmeksizin ikinci bir iş yaparak çalışma hakkına sahiptirler. 

Unutulmamalı ki başvuru sahibine her şeyden önce bir kurum tarafından bir sponsorluk belgesi (CoS- Certificate of Sponsorship) verilmesi gerekmektedir. Yani her başvuru sahibinin vize başvurusunun olumlu sonuçlanması ve çalışma haklarının olması için geçerli bir CoS referans numarasına sahip olması gerekir.

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1733 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları