image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi için Sponsorluk Sertifikası Nasıl Alınır?

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi için sponsorluk sertifikası (Certificate of Sponsorship-CoS), işverenlerin Avrupa Birliği ve İsviçre vatandaşları dışındaki ülke vatandaşlarından birini Birleşik Krallık’a çalışmak üzere getirmek için çıkarılması gereken bir belgedir.

İşverenler İngiltere dışından birini kendileri adına geçici bir süreliğine çalışmak üzere İngiltere’ye getirmek istiyorlarsa bu kişi için Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yapmalıdırlar. Bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvurusu için de en öncelikli temin edilmesi gereken belge ise Sponsorluk Sertifikasıdır. Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship-CoS)’nı Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesi (UK Visas & Immigration)’ne kayıt olarak Sponsorluk Lisansı’nı çıkarmış bir işveren çıkartabilir.

Tier 5 İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları puan bazlı ve dikkatli yapılması gereken başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2869 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları