image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvuru/vize ücreti, dolar kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek ödenen bir ücret olduğu için kura bağlı olarak sürekli olarak değişkenlik göstermektedir.

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru/vize ücretini yatırmalıdır. Bu ücret yatırılmadıkça başvuru formu doldurulamayacak ve diğer vize işlemleri yapılamayacaktır. Bu İngiltere çalışma/iş vizesi türünün başvuru ücreti ise tüm İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar üzerinden tahsil edilmekte ve başvuru sahiplerince Türk Lirası’na çevrilerek ödenmektedir. Ayrıca her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yıl değiştiği için tüm ücret ve harçlarda olduğu üzere vize/başvuru ücretlerinde de artışlar meydana gelmektedir. Yani bu ücretler resmi olarak sadece bu tarihte değişikliğe uğramaktadır. Bu tarih dışındaki değişmeler resmi olmayan, kurdan kaynaklanan değişmelerdir.

Yukarıda bahsedilen nedenlerle fiyatlar sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlara ulaşmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2577 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları