image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi’ne başvuru yaptıktan sonra olumlu sonuç alabilmek için başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bulunmaz.

Tier 5 kategorisinde yer alan İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; vize alabilmek için mutlaka sağlamaları zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bu başvurularda aranmaz. Yani İngilizce bilmek zorunlu değildir. Sadece bazı durumlarda örneğin Erasmus Programı ile İngiltere’ye gidecek kişilerden IELTS sınavından belli bir puan istenebilir. Eğer istenirse de kabul almak için İngilizce dil şartını yerine getirmek gerekir. Ekstra olarak böyle bir istek olmadığı takdirde İngilizce bilindiğinin dil sınavı belgeleriyle ispatlanması zorunluluğu yoktur.

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2433 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları