image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir İngiltere çalışma/iş vizesi türü olan Tier 5-İngiltere Geçici Çalışan Vizesi’ne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca bazı başvurularda İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinin başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamaması gibi durumlardır. Bu gibi durumların dışında çalışma vizesi başvurularında İngiltere Konsolosluğundan çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Tier 5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvuruları puan bazlı ve dikkatli yapılması gereken başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi kararı verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1951 defa görüntülendi

Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları