image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere çalışma vizesi türlerinden Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi başvurusu için mutlaka doldurulması gereken başvuru formunun doğru seçilebilmesi için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlenmesi gerekir.

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi başvurusunu hatasız ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin öncelikle hangi vize türüne başvuru yapacağını doğru belirleyebilmesi gerekir. Vize türü doğru belirlendikten sonra ise başvuru dosyasının eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve başvuru formunun hatasız bir şekilde doldurulması gerekir. Bunları eksiksiz doldurabilmek için ise vize başvuru prosedürlerini iyi bilmek veya danışmanlık alarak başvuru yapmak gerekir. Dolayısıyla Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri doğru vize türü, başvuru formu vb.ni belirlemede problem yaşamaları halinde CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de bir işverene bağlı olarak çalışmak üzere yapılabilen olan Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek eğer vize reddine itiraz gerekçeleri itiraz başvurusunu inceleyecek olan vize memurunca haklı ve inandırıcı görülürse sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2201 defa görüntülendi

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Sıkça Sorulan Soruları