image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi, bir işveren tarafından istihdam edilmek üzere İngiltere’ye gidecek olan kişiler için düzenlenmiş bir vize türüdür.

İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi ile İngiltere’ye gidecek şahıs kendisini İngiltere’ye getirtmek isteyen işverene bağlı olarak çalışma hakkına sahip olacaktır. Bunun yanında aynı sektörde bulunan bir diğer işi aynı pozisyonda olmak şartıyla haftada 20 saat yapabilme ve gönüllü çalışabilme hakkına da sahiptir.

Tier 2 kategorisinde yer alan İngiltere çalışma vizesi ile İngiltere’ye çalışmak için gidenler unutmamalı ki İngiltere’deki şirketteki hisseleri %10’dan daha fazla olamaz, maddi olarak devlet yardımı alamaz, vizelerini almadan çalışmaya başlayamazlar ve ikinci bir işe sponsorları için çalışmaya başlayana kadar başlayamazlar.

Tier 2 İngiltere çalışma vizesi başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2813 defa görüntülendi

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Sıkça Sorulan Soruları