image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi’ne başvuru yapmak isteyen kişiler başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuruyu gerçekleştirebilir.

İngiltere vizesi başvurusu için başvuru sahiplerince öncelikle İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, başvuru/vize ücreti ödemeleri tamamlandıktan sonra eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğu’na gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Her vize türünde olduğu üzere Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapabilmek için de tüm işlemlerden önce bir başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekmektedir.

Başvuru yapmak üzere CSS Legal ile iletişime geçen başvuru sahiplerinin vize/başvuru ücretinin yatırılması da dâhil olmak üzere pek çok işlem uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan profesyonel destek alınarak gerçekleştirilebilecektir. Uzmanlarımız başvuran kişinin vize ücretinin yatırılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınması, başvuru dosyasının hazırlanması gibi pek çok işlemi yapmak için başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.  

İngiltere’de çalışma izni veren Tier 2 İngiltere çalışma vizesine yapılan başvurular, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok yararlı olmaktadır. Danışmanlık alarak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3057 defa görüntülendi

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Sıkça Sorulan Soruları