image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Formunun Doldurulması

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için gerçekleştirilmesi gereken işlemlerin en önemlilerinden biri başvuru formunun doldurulmasıdır. 

İngiltere vizesi başvurusundan olumlu sonuç alabilmek için başvuru sahiplerinin İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bunun için başvuru sahiplerinin danışmanlarımızca kendilerine sağlanacak olan belge listesine göre başvuru belgelerini toplamalarının ardından belgelerin tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte uzmanlarımızca randevu alınması, vize/başvuru ücretinin yatırılması gibi işlemlerin yanında başvuru formununun da doldurulması gerekmektedir. Formun doldurulması vize başvuru sürecinin en önemli adımlarından biridir.

Başvuru yapılacak vize türüne göre belirlenecek olan başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması da oldukça önem arz etmektedir. Herhangi bir eksiklik ya da hata bulunması durumunda başvuruyu değerlendiren vize memurlarının vize reddi verebileceklerine dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi almak ise ileride yapılabilecek başvurularda hem olumsuz bir geçmiş oluşmasına yol açacak hem de maddi kayba yol açacaktır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları için doldurulacak olan formda herhangi bir yalan beyanda bulunulmaması da başvurularda önem arz eden hususlardan biridir. Eğer ki başvuru değerlendirmesi yapan İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuru dosyasında herhangi bir yalan bilgi/belge olduğunu tespit ederlerse vize reddi kararı vereceklerdir. Ayrıca vize reddi kararının yanında başvuru sahiplerine 10 yıl İngiltere’ye giriş yapamama cezası da verebilmektedirler. Bu nedenle başvuruyu riske etmemek ve ceza almamak adına kesinlikle formda ya da dosyada gerçek dışı bilgi ve/veya belgeler bulundurulmamalıdır. Ancak, CSS Legal şikayet konusu olabilecek bu durumlara karşı tedbirlidir ve danışanlarını bilgilendirir.

başvuru formu

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının oldukça karmaşık olduğu, bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler. CSS Legal yorum, analiz ve zamanında yönlendirme başarılarıyla öne çıkan uzmanlarının danışmanlığında hizmetinizde olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana başvuru sahiplerine İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Reddine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik mevzuatı/uygulamaları uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5141 defa görüntülendi