image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden olan Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir İngiltere çalışma/iş vizesi türü olan Tier 2 İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca çok ender durumlarda başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bu gibi durumların dışında çalışma başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi başvuruları puan bazlı sistemin uygulandığı ve dolayısıyla dikkatli yapılması gereken başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebileceği gibi başvuru sahibini mülakata da çağırabilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca başvuru sahibi mülakata çağırıldığı takdirde sorulabilecek sorularla ilgili olarak da uzmanlarımızdan bilgi alınabilmesi mümkündür.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3273 defa görüntülendi

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Sıkça Sorulan Soruları