image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de çalışacak olan başvuru sahiplerinin eş (veya partner) ve 18 yaşından küçük çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilecektir.

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi ile İngiltere’de çalışacak olan kişilerin eş ve 18 yaşının altında bulunan çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler.

Tier-2 İngiltere vizesi sahibinin bağımlılarına vize talep edilebilmesi için aile bağlarının ispat edilebilmesi önem arz eder. Bu hususun ispat edilebilmesi için örneğin eğer evlilik varsa eşlerde evli olup olmadıkları, evliliklerinin ne zaman yapıldığı ve evliliğin gerçek olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilmektedir.  Ya da partnerlik söz konusu ise en az 2 senelik ilişkinin kanıtlanmış olması gerekmektedir. Çocukların ise 18 yaşından küçük çocuklar olması gerekir. Bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvurusunda aile bağları nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı gibi belgelerle gösterilebilmektedir. Dosyada bulunması gereken tüm belgelerle ilgili bilgi CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek öğrenilebilmektedir.

Tier-2 Bağımlı Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4769 defa görüntülendi

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi Sıkça Sorulan Soruları