image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 4 Vize Kaç Günde Çıkar?

“Tier 4 Vize kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (parmak izi ile yüzün fotoğrafı) teslimi yapıldıktan sonra 15 iş günü içerisindedir.

CSS Legal danışmanı tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının teslim edebilmesi için uzmanlarımız tarafından randevu alınması işlemlerini yapılması gerekir. Bunların ardından başvuru sahibinin yalnızca vize randevusuna katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesiyle yapılabilen İngiltere vizesi başvuruları vizenin taşıdığı şartlara göre belirli süreler içerisinde sonuçlanmaktadır.

“Tier 4 Vize kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı, genellikle İngiltere vizesi başvuruları dosyanın ve biyometrik bilgilerin başvuru merkezine teslim edilmesinden sonra 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanmaktadır. Başvuru sonucunu 3 haftadan daha kısa sürede almak isteyen öğrenciler ise Öncelikli Servis veya Dışişleri Bakanlığından alınabilen nota ile başvurusunu yapabilir. Öncelikli Servis ile nota 5 iş günü içerisinde sonuç alınabilmesini sağlamaktadır. Ekstra Öncelikli Servis ise Tier-4 vizesi başvurularında kullanılamamaktadır. Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin öncelikli servisler ile ilgili işlemleri de CSS Legal uzmanlarınca gerçekleştirilecektir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1053 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular